Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki znające się na logice różowych. Na randce jest dużo obmacywania i całowania, w tym z jej inicjatywy. Wydaje mi się, że mocno jej sie podobam, ale jak po tym zapraszam ją do siebie, to z takim lekko zalotnym uśmieszkiem mówi że dziś nie ma czasu i nastepnym razem,musi wpaść, ale tylko po koleżeńsku. Chce mnie zfriendzoneować, czy to tylko taka gierka i będzie bolcowanie? Czemu najpierw robi grę wstępną w postaci kilku minutowego pocałunku z macaniem, a potem nie chce dokonczyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ae93f3f6a171000ab1b44d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: jak zapraszasz do siebie to musisz dać jakiś pretekst, że niby nie idziecie na bolcowanie... Mówisz, że masz nowy telewizor, czy cokolwiek i fajnie by było razem przetestować, albo chcesz jej pokazać kolekcję Pokemonów, albo teraz jest spoko, bo pogoda z dupy, więc mówisz, że skoro tak zimno i leje, to lepiej idźcie do Ciebie na gorącą herbatę, a po drodze proponujesz, żeby może kupić wino
@AnonimoweMirkoWyznania: @Ranger: no, #!$%@?
czytając to jakby ktoś to chciał przełożyć na męski to wychodzi że trzeba takiej #!$%@?ć gonga w łeb bo jest upośledzona
przekładając na żeński na pewno ma to jakieś wytłumaczenie takiego zachowania, tylko no nie wiem jaki sposób kobieta miałaby się odwdzięczać żeby ktoś nie będąc spermiarzem chciał tak fikołki skakać, chyba zapraszając inne kobiety do łóżka