Zauważyłem ciekawą zależność. Wysokie dziewczyny tj. 180 cm+ mają o wiele bardziej wystrzelone wymagania niż te poniżej 180 cm. Paradoksalnie powinny być mniej wybredne bo mają mniejszą pulę facetów do wyboru. Ciekawe co to za błąd systemu. Oczywiście sam jestem o wiele wyższy. #rozowepaski
@tomo1111: jaki błąd systemu? wysocy ludzie są w ogóle pewniejsi siebie - podświadomy mechanizm dominacji plus wysokie dziewczyny ściągają dużo więcej uwagi i spojrzeń niż ich koleżanki - mają mniejszy wybór ale dużo więcej atencji.
#anonimowemirkowyznania Pisze ten wpis mocno zaniepokojony, wczoraj wyczułem guzka/zgrubienie pod żołędziem (pod skórą, nie przemieszcza się jakby "przyczepiony) który jak dotykam to boli, oczywiście po zaczerpnięciu wiedzy z internetu czuje jakby ktoś mnie przygniótł, szykuje sie na najgorsze ale głupie pytanie czy to może być cos innego niż "rak"? Dzięki za pomoc, tak udaje się jutro/pojutrze do urologa prywatnie - zaraz biorę za telefon by umówić wizytę. Lvl 25 -
@AnonimoweMirkoWyznania: znajomych czy znajomych z ktorymii sie spotykasz, mam setki znajomych, lubi mnie wiekszosc, spotykam sie z 5 -10 osobamii, szkoda czasu po prostu na wiecej.
#anonimowemirkowyznania Hej, szukam osob ktore przeszły zabieg policyzacji kciuka ( przeniesienie 2palca stopy w miejsce utraconego palca reki).. jak z tym sie zyje, ile trwa rehabilitacja i powrot do normalnosci... Czy zdecydowalibyscie sie drugi raz powtorzyc ten zabieg.? Gdzie to robiliscie? ... Miesiac temu mialem wypadek i utracilem calego kciuka ( na wysokosci stawu mcp )..teraz bujam sie od lekarza do lekarza i zbieram info czy to robic bo w
@AnonimoweMirkoWyznania: tez jestem lekarzem i dopiero po studiach ogarnełam co to serio jest patologia :) myśle nad emigracją do jakiegoś cywilizowanego kraju ale mąż protestuje :).
Moze jest chora ludzie czuja chorobe niekiedy pare lat przed objawamii np. W chwili diagnozy jakiegos raka mowia ze wiedzielii ze coś jest nie tak od paru lat bo sa mocno zmeczeniii ale robili badania i wszystko okej.
@gupiujzewsi: "Że żadna psychoza samoczynnie nie nadeszła, że lek na nadciśnienie niweluje ostrą formę "monologowania", że nieźle to tłumi yerba mate, że po korzeniu maca mogłem płynnie mówić i wyrażać siebie"
#anonimowemirkowyznania Cześć wszystkim, Co robicie, kiedy macie już dosyć? Kiedy nie radzicie sobie z otaczającą was rzeczywistością? Z planami, które macie. Nie znajdujecie siły na chodzenie do pracy, na pracę. Na naukę czegoś w domu. Na to by być miłym, by okazywać miłość albo ją odbierać od kogoś kto was kocha? Jak sobie z tym radzicie? Chodzę od kilku miesięcy na psychoterapię, kilka lat temu leczyłem się z depresji ale mam nawroty. Mam dni,
@AnonimoweMirkoWyznania: a zrobiłaś podstawowe badania chociaz: rozszerzona morfologie conajmniej, no i tsh, ft4, jakies ekg - idz do rodzinnego po prostu i niech ci pozleca jakies podstawowe badania .
Czy ja jestem jakiś jebnięty czy o co chodzi? Rodzi mi się dziecko, tzn żona została dzisiaj przyjęta na oddział ale na razie niema skurczy - w sobotę jak się nic nie pojawi będą wywoływać.
Ból łydek jakby kostny, że stawając na tej nodze nie dało się znieść bólu i nawet dochodziło do uczucia słabości i prawie mdleliście? Dodam, że to była 1 łydka w moim przypadku.
To coś z krążeniem, reumatyczne bóle reakcją na zimno?
@AnonimoweMirkoWyznania: jak kobieta nie czuje potrzeby masturbacjii nie bedac w zwiazku to ma niskie libido. Easy - laskii z sensownym libido albo sie masturbuja albo pieprzą.
Jesteśmy z dziewczyną ponad 2 lata i moi rodzice jak tylko wypiją gdzieś na imprezie to nas atakują tekstami, że czekają na wnuki. Ja im zarówno na trzeźwo jak i pijany mówię, że nie chcemy mieć dzieci, bo dobrze nam jest tylko we dwójke i że dwa psy nam wystarczają, i nie potrzebujemy większej odpowiedzialności.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem ile masz lat itd ale moze to nie ta kobieta - ja poznalam w zyciu doslownie 2 facetow z ktorymii chcialam miec dziecii. Czy chcialbys zeby twojq corka byla jak twoja żona ? - jak nie to nie ta kobieta. Zakladam ze jestes conajmniej po studiach bo jak masz 20 lat i nie chcesz dziecii to normalka.
@AnonimoweMirkoWyznania: zbadaj sobie Ca całkowity i PTH ale jak z dwa dnii conajmniej nie pijesz.
Jak mialam gruczolaka przytarczyc lepiej sie czulam n------a niz normalnie. Sprawdzilabym najpierw czy nie masz nadczynnoscii przytarczyc, bylam tam wiem o co chodzii.
A ogolnie zrob morfologie itd i inne badania - pewnie wiekszosc osob pije ze wzgledu na psychike itd ale wydajesz sie zbyt ogarniety poszukaj innych przyczyn np. jak ci nie wyjdzie wapn
Stąd pytanie skąd oni wszyscy do cholery wiedzą, że to jest TEN/TA?
Nie wiedzą, ja do dziś zadaję sobie pytanie jak wyglądąło by moje życie gdybym dziś związał się kandydatką z A, B lub C. Na studiach byłem szalenie zakochany w jednej dziewczynie, pasowała do mnie idealnie z charakteru i była prześliczna, za to miała kiełbie we łbie, żyła od 1 do 1 z tego co dali jej rodzice, była
@AnonimoweMirkoWyznania: mam to samo. I juz sie poddałam ale wiem ze z nikim nie bede miec takiej chemii. Niby jest wszystko spoko ale do końca nigdy nie zapomne. Haha jak pasowała idealnie z charakteru to rozumiem ze ty też byłeś nieogarem z kiełbijamii w łebie :)
#rolnikszukazony
Ona też wygląda troche na spektrum autyzmu.