Wpis z mikrobloga

Praca 3 zmianowa to najbardziej #!$%@? wymiar pracy jaki jest mi znany, jak wam ktoś ów proponuje to radzę się nie oglądać tylko #!$%@?ć gdzie pieprz rośnie.

Pracuję od 3 tygodni, wiecznie niewyspana, z bolącymi mięśniami, #!$%@?ącą głową i trudnościami w zaśnięciu + płytki sen i potrafię się obudzić w środku nocy i potem w ogóle nie zasnąć. Czekam do 12 na leki nasenne i na samą myśl mnie bierze #!$%@?, że tak długo.

+ #!$%@? domownicy wyznający zasadę "Ja To W TwOiM WiEkU RzAdNYcH TaBlEtEk NiE BrAłAm" i "No AlE JaK To NiE, PrAcOwAć MuSiSz" (ów osoba nigdy w życiu nie #!$%@?ła na 3 zmiany) więc już w ogóle, wracasz z pracy i się znowu #!$%@? na mentalną biedę.

Ludzie pracujący tak od wielu lat albo są zdesperowani, albo k00rwa nie wiem. Wytrwam 3 miechy i nie ma ch00ja żebym odnowiła umowę, elo.

#pracbaza #kolchoz #zalesie
  • 164
@Roflcopter112: taaa 3 zmianowa najgorsza...
Spróbuj kiedyś walnąć 16h w święta to pogadamy xD (kiedyś na stacji robiłem)
Wszystko ma wady i zalety, jak pracowałem po 8h w 3 zmianówce w Holandii na produkcji tuż po wypaleniu się po prawie 2 latach pracy jako młodsza kodomałpa (junior ROR developer) to czułem że wracam do życia, praca po 8h przestawała istnieć. Przekraczałem próg zakładu istniała łonka, rower, piwo ze znajomymi, dobre obiady
Pracuję od 3 tygodni, wiecznie niewyspana, z bolącymi mięśniami, #!$%@?ącą głową i trudnościami w zaśnięciu


@Roflcopter112: czy pijesz kawe? miałem podobnie jak piłem dużo kawy, a jak kiedyś musiałem brać antybiotyki przez 3 tyg i nie pic kawy przez ten czas + dłużej to sie oduczylem picia kawy i co ciekawe jestem bardziej wyspany i szybko zasypiam (nawet w 30s)

potem czytalem cos o tym i znalazłem ze picie kawy (szczególnie
@Roflcopter112 3 lata w takiej pracy. Nie umiem wrócić do normalnego trybu spania. Próbowałem chodzić o tej samej godzinie (jak rzuciłem te prace) I spać regularnie - nic nie pomogło, nieważne ile śpię to ciągle jestem w ciągu dnia senny i niewyspany. Właśnie to pisze o 7 godzinie gdzie wróciłem z pracy o 22, a położyłem się spać o 1, dzisiaj mam dzień wolny i organizm się obudził o 6 bo tak
@Roflcopter112: od 6 lat pracuje na trzy zmiany i nie mam problemów z zaśnięciem prawie nigdy. Jedynym wyjątkiem są soboty (co trzeci tydzień), gdy mam zmianę zmiany z popłudniówek na ranki. Mam wtedy drobny problem z zaśnięciem ale kończy się po prostu tym ze zasypam o 1 w nocy zamiast o 22. A zmiany mam tak: 5 dni nocek (od niedzieli 22:00 do piątku do 6:00), potem tydzień popołudniówek (od poniedziałku