Wpis z mikrobloga

Praca 3 zmianowa to najbardziej #!$%@? wymiar pracy jaki jest mi znany, jak wam ktoś ów proponuje to radzę się nie oglądać tylko #!$%@?ć gdzie pieprz rośnie.

Pracuję od 3 tygodni, wiecznie niewyspana, z bolącymi mięśniami, #!$%@?ącą głową i trudnościami w zaśnięciu + płytki sen i potrafię się obudzić w środku nocy i potem w ogóle nie zasnąć. Czekam do 12 na leki nasenne i na samą myśl mnie bierze #!$%@?, że tak długo.

+ #!$%@? domownicy wyznający zasadę "Ja To W TwOiM WiEkU RzAdNYcH TaBlEtEk NiE BrAłAm" i "No AlE JaK To NiE, PrAcOwAć MuSiSz" (ów osoba nigdy w życiu nie #!$%@?ła na 3 zmiany) więc już w ogóle, wracasz z pracy i się znowu #!$%@? na mentalną biedę.

Ludzie pracujący tak od wielu lat albo są zdesperowani, albo k00rwa nie wiem. Wytrwam 3 miechy i nie ma ch00ja żebym odnowiła umowę, elo.

#pracbaza #kolchoz #zalesie
  • 164
  • Odpowiedz
@Roflcopter112: taaa 3 zmianowa najgorsza...
Spróbuj kiedyś walnąć 16h w święta to pogadamy xD (kiedyś na stacji robiłem)
Wszystko ma wady i zalety, jak pracowałem po 8h w 3 zmianówce w Holandii na produkcji tuż po wypaleniu się po prawie 2 latach pracy jako młodsza kodomałpa (junior ROR developer) to czułem że wracam do życia, praca po 8h przestawała istnieć. Przekraczałem próg zakładu istniała łonka, rower, piwo ze znajomymi, dobre obiady
  • Odpowiedz
Pracuję od 3 tygodni, wiecznie niewyspana, z bolącymi mięśniami, #!$%@?ącą głową i trudnościami w zaśnięciu


@Roflcopter112: czy pijesz kawe? miałem podobnie jak piłem dużo kawy, a jak kiedyś musiałem brać antybiotyki przez 3 tyg i nie pic kawy przez ten czas + dłużej to sie oduczylem picia kawy i co ciekawe jestem bardziej wyspany i szybko zasypiam (nawet w 30s)

potem czytalem cos o tym i znalazłem ze picie kawy (szczególnie
  • Odpowiedz
@Roflcopter112 3 lata w takiej pracy. Nie umiem wrócić do normalnego trybu spania. Próbowałem chodzić o tej samej godzinie (jak rzuciłem te prace) I spać regularnie - nic nie pomogło, nieważne ile śpię to ciągle jestem w ciągu dnia senny i niewyspany. Właśnie to pisze o 7 godzinie gdzie wróciłem z pracy o 22, a położyłem się spać o 1, dzisiaj mam dzień wolny i organizm się obudził o 6 bo tak
  • Odpowiedz
@Roflcopter112: od 6 lat pracuje na trzy zmiany i nie mam problemów z zaśnięciem prawie nigdy. Jedynym wyjątkiem są soboty (co trzeci tydzień), gdy mam zmianę zmiany z popłudniówek na ranki. Mam wtedy drobny problem z zaśnięciem ale kończy się po prostu tym ze zasypam o 1 w nocy zamiast o 22. A zmiany mam tak: 5 dni nocek (od niedzieli 22:00 do piątku do 6:00), potem tydzień popołudniówek (od poniedziałku
  • Odpowiedz