Wpis z mikrobloga

@yolow71: przecież już się mówi, że szczepienie nie jest tożsame ze 100% gwarancją uniknięcia hospitalizacji, więc a może by tak systemik wymiany powietrza na świeże z rekuperacją w każdym pojeździe i odpalonym na pełną moc.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@yolow71: ciekawe, mój kumpel zaszczepiony z pracbazy leży teraz chory na covid. Miał iść jakos za chwilę na 3 dawkę. Siedzę z nim codziennie w kuchni. Ja nie mam żadnych objawów. Nie szczepilem się na covid.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@yolow71: mi pęka dupa, że się zaszczepiłem i w galerii handlowej muszę maskę nosić. Miałem być Polakiem premium po szczepionce, a muszę tak jak zwykle bydło chodzić.

Swoją drogą nie wiem czy widzieliście w spożywczym, jak wchodzi nie zaszczepiony, to jak frajer w maseczce po cichutku przemyka. Ten co ma paszport szczepionkowy, to buja się na boki, jak barka pozostawiona na brzegu, mknie bez maski i ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@yolow71: śmiesznie że typ używa takich określeń jak „zamierzam”, „zależy mi”, widać że czuję się władcą. to tak jak piźnieta HRówa w moim starym januszexie, która czuła się niezbędna, a #!$%@? robiła, w ogłoszeniach na linkedin pisała „zatrudnię” - ty zatrudnisz czy firma dla której pracujesz, cipo?
  • Odpowiedz
a może by tak systemik wymiany powietrza na świeże z rekuperacją w każdym pojeździe i odpalonym na pełną moc.


@patrolez: juz wietrzenie co pętle to by bylo cos ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz