Wpis z mikrobloga

typek w #pracbaza taki typowy Tomek, lat 30, którego zostawił ojciec gdy był on małym dzieckiem więc nawet nie zdążył go poznać. I dziś ten Tomeczek nabijał się ze mnie, że niby nie znam angielskiego to ja mu odpowiedziałem, że znam angielski lepiej niż on swojego starego. I cały dzień się do nikogo nie odzywa. Powinienem go przeprosić?
#logikaniebieskichpaskow #trudnesprawy

przeprosić go?

  • nie 14.0% (327)
  • na chuj xD 86.0% (2003)

Oddanych głosów: 2330

  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fstab: ale on tak samo mógłby #!$%@? Tomka, że się nabijał z jego znajomości angielskiego. Także oboje mieli by jakieś upomnienia. OP przeprosić raczej nie powinien, bo wina leży po obu stronach, a w dodatku to nie OP zaczął, ale rękę do zgody bym wyciągnął, bo co spiny z ziomkiem z roboty.
Patrzę na te komentarze wykopków (na baita, ale to whatever) I nie wierzę XD

Ktoś z kogoś się nabija, to w odwecie trzeba użyć jakiejś formy ograniczenia.

Krótko z psami. Najlepsza metoda, by ludzie się nauczyli. Ja zawsze mówie drugiej personie by dała sobie spokój albo zaprzestała, a jak tego nie robi - to też wchodzę w najbardziej wrażliwy punkt jako znam, chociaż to i tak ekstremalne sytuacje, bo ciężko mnie wyprowadzić
Niezależnie od tego gdzie pracujemy należy zachować się możliwie profesjonalnie i nie dać podpuścić głupszym od nas.


@fstab: I będą cię męczyć długo. Nie ma sensu odpuszczać baranom. Pracowałem w różnych miejscach i ci co odpuszczali jak ktoś się z nich naśmiewał zawsze zostawali pośmiewiskiem. Awansował byś kogoś z kogo się nabijają i nic z tym nie robi?