Wpis z mikrobloga

#przegryw
Powiedziałem ojcu: "Możesz pukać jak wchodzisz do mojego pokoju?"
On mi odpowiedział wychodząc "Debil, idiota cymbał #!$%@?, a #!$%@?" (cytat dosłowny)

Czy to normalne?
  • 67
  • Odpowiedz
Powiedziałem ojcu: "Możesz pukać jak wchodzisz do mojego pokoju?"

On mi odpowiedział wychodząc "Debil, idiota cymbał #!$%@?, a #!$%@?" (cytat dosłowny)


Czy to normalne?


@EndThis: zależy na czym cię przyłapał.
  • Odpowiedz
@EndThis: twój pokój to nie biuro żeby do niego pukać, pewnie mieszkasz u rodziców, nigdy nie zrozumiem tego jak można mówić rodzicom żeby do ciebie pukali XD chyba że jesteś pięciolatkiem to wtedy masz rację a zachowanie ojca jest niedopuszczalne
  • Odpowiedz
@EndThis: następnym razem jak usłyszysz kroki pod drzwiami ściągnij szybko majty i udawaj, że się przebierasz. To wersja dla słabeuszy i minimum tego co możesz zrobić, ale jeszcze lepiej jak zaczniesz walić konia, a jak wejdzie do pokoju to nie przestawaj tylko kontynuuj patrząc mu cały czas w oczy, w ten sposób zaznaczysz swoją dominację. Dodatkowe punkty zdobędziesz jak uda ci się zgrać moment finiszowania z momentem gdy otworzy drzwi
  • Odpowiedz
@wjkp: Co #!$%@???? XD. Zawsze pukam do drzwi. Odkad byli 12-13 latkami.

Jak ty sobie takie buractwo wyobrazasz? Zeby nie pukac?

Gdzie poszanowanie czlowieka, godnosci, minimum
  • Odpowiedz
@EndThis: Tak, to normalne w patologicznych rodzinach. A wiesz co jest najlepsze w tym? Że jak ojciec usłyszy że tak określasz jego patologiczne zachowanie (czyli zgodnie z prawdą nazwa) to sie z tym nie zgodzi. Oni żyją w przekonaniu, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i że tak wygląda to w każdej innej rodzinie.

U swoich to samo było. Cytat niczym z ust mojego ojca.
  • Odpowiedz