Wpis z mikrobloga

Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień dobry. Byłem ostatnio w Lidlu XXXXXXXXXXX w XXXXXXXXX, zostały otwarte kasy samoobsługowe. Nie mam nic przeciwko takim kasom, niektórzy nie chcą czekać i mają małe zakupy, albo nie chcą interakcji z kimkolwiek, jednak w przypadku waszego sklepu zagrodziliście wyjście klientom barierką ze skanerem, czyli potraktowaliście ludzi jak bydło xD w jakiejś zagrodzie, już pomijam sam fakt zrzucania pracy na klientów bo tym są kasy samoobsługowe, bo ten w szerokim spektrum prymitywny naród kupi praktycznie wszystko, ale są jakieś granice. Nie jestem złodziejem żeby po zapłaceniu jeszcze skanować paragon żeby sklep mnie wypuścił xD byłem u was ostatni raz a i skaner działa jakby chciał a nie mógł. Dziwne że wam nie wstyd traktować ludzi jak złodziei, nawet w parszywej Biedronce nie stawiają barierek po zakupach. Zostaje mi się pożegnać jednak bez pozdrowień, Michał.

BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?

#lidl ##!$%@? ##!$%@?
MlCHAU - Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień...

źródło: comment_1637764260OCsq1K4SnV76UjRFApS2zG.jpg

Pobierz
  • 338
  • Odpowiedz
@MlCHAU: jak ją mocniej popchniesz, to się sama otworzy. Podejrzałem w moim Lidlu pracowników - na pałę przechodzili i się otwierała.

Inna sprawa, że od jakiegoś czasu chyba im się zepsuło i bramka jest zdemontowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jezu nienawidzę tego gówna, nigdy mi nie chwyta tego kodu i stoję i macham tym paragonem jak debil


@fuechsinn: a wystarczy tylko nakryc paragon dlonia, zeby czytnik mial latwiej przy skanowaniu. Polecam.
  • Odpowiedz
BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?


@MlCHAU: Z punktu widzenia złodzieja pewnie tak. Wolę bramkę, która się otwiera w sekundę, niż ciecia, który wodzi za mną wzrokiem, jak bym coś miał #!$%@?ć w sklepie dla biedaków.
  • Odpowiedz
@MlCHAU: W pewnym bardzo znanym sklepie w polsce wymyślono taką funkcjonalność w apce, że można zapłacić bezpośrednio w telefonie za produkty, bez podchodzenia do kas tradycyjnych jak i samoobsługowych. Zgadnijcie jaki miało to wpływ na % kradzieży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpalaczBenzyny: przynajmniej raz w tygodniu robię zakupy u siebie w NL i nie mam z niczym takim problemu. Czasem zdarzyło mi się nie zeskanować jednego, czy dwóch artykułów, ale nie było w tym nic złego. Nikt nie patrzył na mnie jak na złodzieja.
  • Odpowiedz
@mountainman: nic nie sądzi, bo pewnie w trakcie ewakuacji bramki się otwierają, tzn. po wciśnięciu przycisku alarmowego. na tej samej zasadzie jak windy zawsze zjeżdżają na poziom 0 i wszystkie drzwi z magnetyczna blokada się otwierają.
  • Odpowiedz
@MlCHAU: jak ją mocniej popchniesz, to się sama otworzy. Podejrzałem w moim Lidlu pracowników - na pałę przechodzili i się otwierała.


Co ty gadasz , u mnie nowego postawili to #!$%@?łem się w tą barierkę dość mocno wózkiem pełnym to zaczął alarm #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz