Wpis z mikrobloga

Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień dobry. Byłem ostatnio w Lidlu XXXXXXXXXXX w XXXXXXXXX, zostały otwarte kasy samoobsługowe. Nie mam nic przeciwko takim kasom, niektórzy nie chcą czekać i mają małe zakupy, albo nie chcą interakcji z kimkolwiek, jednak w przypadku waszego sklepu zagrodziliście wyjście klientom barierką ze skanerem, czyli potraktowaliście ludzi jak bydło xD w jakiejś zagrodzie, już pomijam sam fakt zrzucania pracy na klientów bo tym są kasy samoobsługowe, bo ten w szerokim spektrum prymitywny naród kupi praktycznie wszystko, ale są jakieś granice. Nie jestem złodziejem żeby po zapłaceniu jeszcze skanować paragon żeby sklep mnie wypuścił xD byłem u was ostatni raz a i skaner działa jakby chciał a nie mógł. Dziwne że wam nie wstyd traktować ludzi jak złodziei, nawet w parszywej Biedronce nie stawiają barierek po zakupach. Zostaje mi się pożegnać jednak bez pozdrowień, Michał.

BTW czy takie ograniczanie wyjścia ze sklepu nie jest niezgodne z prawem?

#lidl ##!$%@? ##!$%@?
MlCHAU - Wysłałem do Lidla mail, zawołam plusujących jeśli dostanę odpowidź.

Dzień...

źródło: comment_1637764260OCsq1K4SnV76UjRFApS2zG.jpg

Pobierz
  • 338
@MlCHAU: co to za gowno, bo o tym juz gdzies slyszalem?, a tak poza tym to po jakiego grzyba korzystac z samoobslugowych, to ze odjebuje sie pracy za kasjerki to jedno, a po drugie jak cos zle zeskanujesz to wg. prawa jest to traktowane jako przestepstwo zamiast wykroczenia jak w przypadku zwyklej kradziezy do jakiejs tam kwoty
@MlCHAU: imho nie umiesz zachować się w sklepie i trochę zalatuje takim świętokrowiem. Bramki na kod są przy kasach samoobslugowych, te powstały by przyspieszyć ruch. Całość to kompromis godzący interesy kupujących i sprzedających. Jak nie chcesz z tego korzystać masz zwykłe kasy. a jak i przez te nie chcesz przechodzić to możesz się cofnąć do miejsca skąd wszedłeś bo nie ma tam blokady ¯\_(ツ)_/¯