Wpis z mikrobloga

@MARIO99: sytuacja sprzed 3 lat idealnie opisuje pedalarza szosowego. Otóż jechałem sobie raz moim MTB ścieżka rowerową wokół pewnego jeziora, w pewnym momencie spadła mi butelka wody na ścieżkę bo była źle zabezpieczona. Rower zaparkowałem na ścieżce przy krawędzi. Podnosząc wodę jakiś pedalarz na szosowce z ryjem do mnie, czy jestem nienormalny blokując i chodząc po ścieżce. Odpowiedziałem mu „Tak”, po czym zszedł i zupełnie niespodziewanie pchnął mnie, uderzyłem głową na
@MARIO99: sytuacja sprzed 3 lat idealnie opisuje pedalarza szosowego. Otóż jechałem sobie raz moim MTB ścieżka rowerową wokół pewnego jeziora, w pewnym momencie spadła mi butelka wody na ścieżkę bo była źle zabezpieczona. Rower zaparkowałem na ścieżce przy krawędzi. Podnosząc wodę jakiś pedalarz na szosowce z ryjem do mnie, czy jestem nienormalny blokując i chodząc po ścieżce. Odpowiedziałem mu „Tak”, po czym zszedł i zupełnie niespodziewanie pchnął mnie, uderzyłem głową na
kostka na drogach rowerowych OK, po prostu róbmy krótkie drogi. xD


@everybodykombinerki: po prostu budujmy je prawidłowo, w póki co wszystkie argumenty tamtego pajaca wynikają z zaniedbań stanu dróg,a nie wyboru nawierzchni. Dobrze położona kostka ma niewyczuwalne łączenia przez kilkanaście lat
Dobrze położona kostka ma niewyczuwalne łączenia przez kilkanaście lat


@Felonious_Gru: No chyba jednak nie ma pajacu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie ogarniesz bo to jak widać dla ciebie zbyt poważny problem.

Polecam kodeks pracy XD


@Felonious_Gru: Ciekawe na jakiej podstawie był tworzony kodeks pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

po prostu budujmy je prawidłowo


@
nie trzeba, a do kostki trzeba mniej sprzętu niz do asfaltu,a gotowa powierzchnia jest tak samo równa, tylko szosowcom się z jakiegoś powodu beton nie podoba xD


@Felonious_Gru: Trocheś przesadził, nawet na crossie/mtb czuć wibracje od jazdy po kostce, są też większe opory. Szosowcy odczują to bardziej przez sztywne zawieszenie i cieńsze opony, ale dla nikogo to nie jest bez znaczenia.
@Felonious_Gru: W wielu miejscach kostka jest kładziona kompletnie nieprawidłowa. Wystarczy odrobinę deszczu i wygląda jazda na mtb jak na lodzie (prędkość 25km/h+ a o hamowaniu nawet nie ma sensu pisać, bo bokiem idzie rower). Przy dobrych warunkach nie przeszkadza (sucho) czy na mtb, czy szosie - by nie dało się jechać i trzeba było koniecznie wjechać na drogę. To już jest fanaberia.

Bardziej powinien być krzyk o montowanie studzienek z kratami,
@kobrys13 geometria xD w MTB buahahahahhaha jakieś urojenia pedalarza od uciskowych getrów. Raz na dwa lata na serwis i tylko jak rower był grzeczny w sezonie. Jak nie to kupuje za 2 tys nowy i jeżdżę póki się nie znudzi.
@StaryWedrowiec: Prawdziwy pasjonat rowerów robi jedno i drugie... jak bardziej woli kolarstwo szosowe to MTB to rekreacja, a jak woli MTB to szosa to treningi, a po trzecie XD jakiś debil to robił co się nie zna bo co to za połączenie kask do zjazdu koszulka „jo zjeżdżam” i rower szczerze mówiąc do XC bo do enduro to nawet za mały skok jest xd
zapomniałeś dopisać ze ten z lewej na każdym krawężniku krzyczy joooooooł dat łos epik


@bejt: MTB - Mountain Trail Bike
ty mówisz o dzieciaczkach jeżdżących po mieście pseudo góralami
prawdziwy szanujący się rowerzysta z mema jeżdżący na MTB nigdy by tak nie powiedział
@Felonious_Gru: Źle przeczytałeś. Sama czynność układania jest prawidłowo wykonana u mnie w okolicy. Mi chodzi o użycie złego typu kostki - jako materiału, ktoś zaoszczędził. Kostka kostce nie równa - są chropowate, płaskie itd. Często ładują takie, które dostaną wilgoci i jeździsz jak na lodzie.
@kobrys13 jasne, coraz więcej amatorów pcha się na te rowery, licencję powinni zrobić. Bez roweru za minimum 20tys nie podchodz. No i koniecznie getry powodujące ucisK jąder i odpływ krwi z mózgu żeby móc być pełnoprawnym idiotą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chyba nic nie przebije pedalarza jadącego Łopuszańską w Warszawie bez rąk na kierownicy i gapiącego się w ekran komórki. Do tego jechał w nocy bez świateł i miotało go po całej szerokości jezdni.