Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@girlsjustwannahavefun: jest to dla mnie strasznie karyniaste, ot co.


Jest mnósto innych, ciekawych dyscyplin, które mogą zaszczepić w dziecku pasję do sportu.
W tej samej szkole tańca na zajęciach dla dorosłych laski paradują w kabaretkach i stringach, to jakoś nie wydaje mi się, aby w ten sposób starały się pokazać, że to dyscyplina sportowa. ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dekonfitura: może akurat dziewczyny mają jeden dzień tańca erotycznego na rurze. U mnie w szkole z tego co wiem to tak wygląda. Wszystkie zajęcia to zwykle tańce układy i figury i są dodatkowe zajęcia raz w tygodniu gdzie chodzą w seksi ciuszkach i ćwiczą taniec erotyczny.
@dekonfitura: pole dance to zajebiscie trudny i wymagający sport. Mega rozwija mięśnie ciała. To że ci się kojarzy erotycznie to w sumie tylko i wyłącznie Twój problem.

Tak, uważam że ćwiczenia na rurze to odpowiedni sport nie tylko dla kilkuletniej dziewczynki ale dla wszystkich którzy chcieliby wzmocnić siłę mięśni.
źródło: comment_16373618588QYJfql3dfVCpMWjr4s6Xz.jpg
@pu100stan: Rozczaruję Cię, nie musi wychowywać dziecka tak jak Tobie się podoba. Moim zdaniem to jest dobry sport dla dziecka na modelowanie mięśni, ale widocznie Ty jak i inni myślicie staromodnie "hyhy będzie świecić dupo hyhy" albo "skończy jak jakaś płodna julka". Polecam najpierw poczytać coś na temat tej dyscypliny sportowej, a potem pisać komenatrze na wykopie.
@Neko-chan51: Niezla kategoria sportowa dla dziecka ale rok sanki i and zelki bedo szczęśliwe.
Podobno seks tez dkbrze modeluje ciało i spala tłuszcze. Albo kopanie ogródka, czemu dzieci nie pracują, a potem się dopiero uczą? Maja tyle energi że w gowno robocie mogliby pracować z wydajnością x3
@pu100stan: Zapomniałeś, że seks jest z drugą osobą, chyba że w Twoim przypadku wchodzi tylko seks z ręką, to się nie dziwie, że o seksie z kimś innym zapomniałeś ;)
Wiem, że ten sport jest fajny dla dziecka i dziękuję za potwierdzenie.
Zadajesz takie pytania jakbyś był upośledzony umysłowo... Pomyśl chwilę, to nie jest trudne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterGosling: nigdzie nie napisałam, że kojarzy mi się to erotycznie. Napisałam, że jest to dla mnie karyniaste. Są dużo fajniejsze dyscypliny sportowe, przypuszczam, że nie mniej wymagające.

Btw, zwolennicy tańca na rurze zawsze tak bardzo podkreślają, że jest to tak strasznie trudna i wymagająca dyscyplina. Dowartościowujecie się w ten sposób czy o co chodzi? xD
@dekonfitura: bo to naprawde jest trudniejsze niż wzięcie hantli i machanie góra-dół? Do tego potrzebujesz odpowiedniej siły, rozciągniecią, żeby to jakoś wyglądało a ludzie myślą, że tylko zrobisz "hops" do góry i człowiek się sam będzie trzymać rury ( ͡° ͜ʖ ͡°) w takiej sytuacji zawzse zapraszam na zajęcia, żeby człowie sam się przekonał ale wszyscy wtedy jakoś się cykają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turtledove: Nigdzie nie napisałam, że podaję w wątpliwość stopień trudności tej dyscypliny. Domyślam się, że wymaga ona sporego przygotowania i dużo samodyscypliny.
Rozumiem też, że jest to sport i najwygodniejszy do niego jest akurat skąpy strój, natomiast jeszcze nie spotkałam się z tancerkami w strojach sportowych, mimo że są takie do kupienia.
To, co widzę, to wulgarne stringi, kabaretki i karykaturalne koturny.
Wygląda to dla mnie grotestkowo i karyniaście, nic na
@dekonfitura: zajęcia dla dzieci wyglądają inaczej (zależy oczywiście do wieku, inne są dla przedziału 5-10 a inne dla 13-16) a dzieciaki nie widzą nic w tym seksualnego, to my dorosli nadajemy temu taki wydźwięk
+ są rózne odmiany pole dance, ten o którym wspominasz to jest pole exotic - tam faktycznie obowiązkowo są wysokie buty i zmysłowe ruchy nogami itp. ale też pole choreo czy pole sport, gdzie tańczy się bez