Wpis z mikrobloga

Przywiozłem dzisiaj do UK transport choinek. Pełniutką naczepę, aż boki rozpychało. Choinki były ładowane prosto z lasu, więc osypała się z nich masa liści, igieł, błota i co tam w lesie jeszcze jest. Po rozładunku pasowałoby to posprzątać i przygotować naczepę do kolejnej pracy. Normalnie bym sam pozamiatał, ale tym razem było tego #!$%@? dużo. I nawet nie miałem pomysłu jak się tego pozbyć. Poprosiłem o pomoc pracowników odbiorcy. Chciałem, żeby udostępnili mi jakiś śmietnik i dali jednego gościa do pomocy. Oni mnie wyśmiali i powiedzieli, ze nie mają śmietnika, a te śmieci to moja sprawa, bo oni zamawiali same choinki, a nie to całe błoto. Ok, ja też potrafię być wredną #!$%@?ą, a chciałem to załatwić po ludzku. Dla porządku zadzwoniłem do zleceniodawcy zapytać czy zapłaci za sprzątanie naczepy na myjni, ale wiedziałem, ze nabierze wody w usta, wiec #!$%@?łem im to wszystko pod drzwiami od magazynu. Będą mieli teraz trochę aerobiku i może jakiś śmietnik się znajdzie xD
#bekaztransa #zycietruckera #uk #pracbaza
JudzinStouner - Przywiozłem dzisiaj do UK transport choinek. Pełniutką naczepę, aż bo...

źródło: comment_1637248516FpSJHv8xZgpwFct302VSat.jpg

Pobierz
  • 127