Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
@LubiePieski szybciej jestem w stanie pojąć związki homoseksualne, bo występują od lat, ale transów nie zrozumiem chyba nigdy. Oczywiście to nie jest tak, że naśmiewam się czy wytykam palcem jak zobaczę taką osobę, ale jak widzę Mirka to jest to Mirek, a nie Mirabelka! Do tego dochodzi często agresja ze strony osób trans, gdy pomylisz się i wypowiesz złe imię. Totalnie nie kumam. Dla mnie najbardziej zrozumiałą rzeczą jest operacyjna zmiana płci,
@historiofil: to się doinformuj - małżeństwo jest aktem prawnym i jak nie bierzesz ślubu w kościele to idziesz do urzędu stanu cywilnego i podpisujesz odpowiedni dokument. Czym to się różni od prawnika i podpisaniu odpowiednich zgód? Podatkiem. Który ewentualnie zapłacisz przy dziedziczeniu. Jak mówiłem, dzieci to dobry biznes dla państwa dlatego chce do tego zachęcać.
@f4lcon Istnieje już od co najmniej 30 lat.

No i to jest właśnie krótka próbka czasowa. Tym bardziej, że te 30 lat temu to były jakieś pojedyncze przypadki, a statystyczne badania uzyskują jako taką wiarygodność dopiero na masówce.
@Nieszkodnik:

To Środa palnęła?

Niech będzie, że PL jest tylko 200 tys osób homoseksualnych, to potencjalnie 100 tys par, która chciałyby żyć spokojnie po swojemu i również mieć dzieci. W parach żeńskich to nie problem bo masz dwie potencjalne matki. Parom męskim zostaje adopcja, surogqcja albo kupić bombla w kraju trzeciego świata - mi jest obojętne która opcja - sztuka jest sztuka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@bord0: haha klasyczna fiksacja analna xD mówisz że się ludzie odnoszą do tylko jednej części wypowiedzi, a problem polega na tym, że to ty w geju zamiast człowieka widzisz fifloka szorujacego po odbycie chociaż część gejów nie uprawia takiego seksu (o czym pewnie nie wiedziałeś) tak jak część heteroseksualnych par nie decyduje się nawet na stosunek waginalny.

Zastanów się o co ci chodzi - może ty masz takie fantazje i je
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@bord0: co powiesz o sztuce? Abstrakcyjne myślenie, kreatywność, skąd to jest skoro jedynym naszym celem to przeciągnąć gatunek? Tak, żyjemy instynktami, ale chcemy też przyjemności, cokolwiek by to nie było. Ludzie robią codziennie (włącznie z tobą) setki rzeczyz które zaprzeczają temu, że chodzi tylko o rozmnożenie. Btw, nie trzeba być homo, żeby lubić anal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powinny być jak najbardziej legalne bo jest to utrudnienie jedynie dla nich w postaci dodatkowej papierologii w pewnie każdym urzędzie i ograniczenie możliwości zwiazanych z wspólnym życiem jak właśnie choćby rozliczenie PIT. Jak już ktos wspomniał wcześniej jest to dość dobry pomysł aby rozwiązać problem dzieci w domu dziecka, przy czym tutaj wydaje mi się, że powinno to być o wiele ostrożniejsze bo ciężko jest o aktualne dane. Na pewno pasowałoby przeprowadzić
dlatego społeczeństwa najbardziej rozwinięte mają najmniejszą dzietność? Przeżycie i rozmnażanie się to potrzeby ludzi zacofanych i bez ambicji


@malinq: nie. To są potrzeby większości ludzi, ale:
- społeczeństwa rozwinięte mają większą wiedzę o antykoncepcji,
- społeczeństwa nierozwinięte mają często potrzebę praktyczną posiadania większej liczby dzieci - potrzeba ich do pracy na roli, państwo nie dba o staruszków więc robią to dzieci.