Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.

jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD

to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.


@LubiePieski: po pierwsze to zdecyduj się czego nie rozumiesz, bo poruszyłeś trzy różne kwestie:
- wspólne życie
@LubiePieski: no bo to jest coś wbrew naturze? xD no trochę dziwne jednak jak jest związek faceta z facetem z którego nie powstaje przedłużenie gatunku xD cała natura do tego dąży... Jednak mimo wszystko większość wie że to jest choroba i się z tym godzi bo to nie ich sprawa.
@LubiePieski: Mnie to ryba, niech każdy sobie żyje jak chce. Jednak nie chciałbym by było to zjednanie z naturalnym porządkiem rzeczy. To nie jest normalne w sensie maturalnym, co nie oznacza, że szkodliwe.
@LubiePieski: transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD

Ja nie rozumiem jak można mieć ból dupy o to, że inni nie chcą nazywac cię tak, jak sobie wymysliłeś XD Wyglądasz jak facet, urodziłeś się jako facet, uciąłeś se fujare a ludzie nie chcą do ciebie mówić "Kasiu" - i dostajesz rage. Żałosne XD
@LubiePieski: "nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci." To już ci tłumaczę dlaczego. Prawie 90% ludzi w tym kraju to katolicy a Pan Bóg w piśmie świętym przekazał nam, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Mam nadzieję, że pomogłem.
@LubiePieski: Homoseksualizm to grzech śmiertelny, popieranie związków jednej płci to działanie na rzecz czegoś, co w oczach Boga jest złe. Nie można służyć dwóm panom jednocześnie albo służysz Bogu, albo diabłu. Jeśli służysz temu drugiemu, to popełniasz wielki błąd dlatego, że dla niego jesteś nikim i chce twojego potępienia. Bóg natomiast cię kocha i chce, abyś zbawił swoją duszę. Bóg stworzył mężczyznę, kobietę i żadnej inne płci, jeśli ktoś urodził się