Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 450
@LubiePieski: Wszystko zaczęło się od tego, że zaczęto propagować ta tfu kulturę miłości i akceptacji. Kiedyś nienawidziło się każdego, z osobna bez znaczenia. Każdemu życzyło się, żeby zdechł. I było dobrze
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: ale nie każdy kto jest homofobem jest też #!$%@?, rasistą, mizoginiem, ormo, to znaczy najczęściej tak, ale nie zawsze.
jest sporo normalnych osób które ma takie chore poglądy, chociażby połowa polaków
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Też tego nie rozumiem. Ale wydaje mi się, że podłożem do tego są uprzedzenia. Ludzie nie znają wielu takich,
wiec wymyślają na ich temat mity,
zaczynają w nie wierzyć, przez to boją się homoseksualistów a od strachu już krótka droga do nienawiści

Druga opcja to po prostu nie lubimy inności, z jakiegoś powodu ludzie chcą żeby inni podążali taką ścieżką. I tak o to ta co ma dzieci będzie
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Mowi sie, ze ludzie maja genetycznie zakodowane wspieranie tego co sprzyja zyciu i sprzeciwianie sie temu co przeciwstawia sie zyciu. Po prostu kazdy normalny czlowiek czuje w glebi duszy, ze to wbrew naturze, ale tez nie widze w tym nic zlego. Wkladaja sobie penisa w ostatni odcinek ukladu pokarmowego, moze jest to obrzydliwe, ale nikomu krzywdy nie robia. Z biologicznego punktu widzenia celem kazdego zywego organizmu jest po pierwsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@LubiePieski: Poniekąd tak, bo jak zaczniesz myśleć, że bruneci to debile, i zaczniesz traktować wszystkich brunetów jak debili, to czy to znaczy że faktycznie Ci bruneci to debile? Nie wszyscy, ja akurat jestem.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Widze, ze odnosisz sie tylko do jednej czesci mojej wypowiedzi. Ja mam takie zboczenie, ze jak wracam do domu to czuje fizyczna potrzebe wymycia rak, czuje brud na rekach. To samo po jedzeniu. Po prostu przywiazuje duza wage do higieny. Mozemy zamienic slowo "obrzydliwe" na niehigieniczne.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: a może tu chodzi o coś więcej, np małżeństwo mogłoby adoptować dzieci a to już może być krzywda dla tego dziecka. Ja tam nie mam nic do związków homo ale małżeństwa? Nie róbmy se jaj.
  • Odpowiedz