Wpis z mikrobloga

mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.
jak można mieć ból dupy o to, że dwie dorosłe osoby chcą sobie razem żyć nie robiąc przecież w ten sposób nikomu żadnej krzywy XD
to chyba wyłącznie czysta ludzka zawiść, bo innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

transfobia to chyba jeszcze większa beka, ktoś ma ból dupy o to jak ktoś chce się nazywać i ubierać XD
LubiePieski - mówiąc w 100% poważnie, to nigdy nie zrozumiem jak można być przeciwko ...

źródło: comment_1636774290PhUq7a7IEltlogsEtn1jie.jpg

Pobierz
  • 294
  • Odpowiedz
  • 3
@bord0 piekna bajeczkę dopisałeś do swojej homofobii.

"Mówi się, że ludzie mają genetycznie zakodowane". Kto tak mówi? Gdzie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubiePieski: mówiąc w 100% poważnie to wałkujesz ten sam temat, który poruszany jest od wieków i jak widzisz, ciągle jest nierozstrzygnięty i -uwaga- NIE BĘDZIE. Ilu ludzi, tyle opinii, jedno tolerują, inni nie i już. Zawsze będą się kłócić i nic z tym nie zrobisz.
Można przejść dalej?
  • Odpowiedz
@LubiePieski: nie mam nic do osob trans ale musisz przyznac, ze jest tam dosyc spore lobby, ktore nazwie Cie transfobem, bo nie chcesz sie np z taka osoba umowic, a to juz delikatnie mowiac,nie jest fajne. Nic dobrego dla odbioru osob trans przez spoleczenstwo nie robia tacy ludzie jak np Rafalala.
  • Odpowiedz
dzielenie dzieci na lepsze i gorsze patrząc na to czy mają oboje rodziców to patologia.


@kwiatosz: i dlatego dofinansowania ani łatwiejszych przyjęć nie powinno być - chyba że chcesz w ogóle znieść ten podział i np. wymieniać niemowlęta w szpitalu żeby każde było traktowane tak samo, albo w ogóle żeby były własnością państwa.
Od zarania świata pracowało się również po to by przekazać majątek dzieciom.
  • Odpowiedz
@marcelus:

ale transfobia nazywa się np sytuację jak nie chcesz się bzykać z osobą trans i wszystkie inne tego typu sytuacje


to nieprawda, obstawiam że uwierzyłeś w prawacką propagandę, ewentualnie w posty dwunastoletnich sjw (chociaż te najgrubsze to też przecież trolle a nie prawdziwe dwunastolatki). jeśli nie chcesz się bzykać z osobą trans to Twoja preferencja, taka sama jak to że ja nie chcę się bzykać z Tobą. podobnie jeśli nie
  • Odpowiedz
mówiąc 100% poważnie jak to jest, że geje czy lesbijki chcą mieć dzieci gdy jest to sprzeczne z naturą.


@zebatykocur: ale fikoł...
Natura dała im homoseksualizm i jednocześnie potrzebę wychowania potomstwa. Co w tym skomplikowanego?
O dualiźmie korpuskularno-falowym na poziomie kwantowym też powiesz, że jest sprzeczny z naturą, bo wydaje się nielogiczny?
Wystarczy spróbować wyjść poza ramy swojego pudełka i wiele rzeczy nagle okaże się oczywistych. Zachęcam.
  • Odpowiedz
@qwlghm A mnie śmieszą rozmowy z mainstreamowymi lewakami bezkrytycznie i bezrozumnie podchodzącymi do świata. Żyj w swojej bańce ( ͡º ͜ʖ͡º) I nie zapomnij poczuć się morlanym zwycięzcą, bo siła twych słów to była prawdziwa orka xD
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz a niech geje i lesbijki fikaja sobie koziołki żeby spłodzić potomstwo. Do woli! Tego im nikt nie zabroni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja się urodziłem biedakiem w pudełku ale mam potrzebę być bogatym, cenionym i spełnionym. Twoja zachęta to zbyt mało. Twój komentarz mnie dystryminuje. Dawaj forsę, bądź dla mnie miły a
  • Odpowiedz
@elonthiel: Jakie przywileje dla dzieci/posiadania dzieci daje małżeństwo? Jestem dawno po ślubie i nie potrafie znaleźć nawet jednego xD Za to daje troche przywilejów dla ludzi w związku, których nawet połowy nie byłbym w stanie załatwić notarialnie (pewnie Korwin Ci nagadał takich głupot? XD).
  • Odpowiedz
@bord0: Z biologicznego punktu widzenia, jeśli coś jest możliwe (np. osiagniecie przyjemnosci w stosunku plciowym miedzy dwoma samcami) to nie jest nienaturalne. W twoim rozumieniu to, że ktoś zaczął używać aparatu gębowego w innych celach niż napychanie go pokarmem też moglibyśmy nazywać sprzecznym z naturą i zakazywać mówienia, całowania się lub lizania znaczków pocztowych.
  • Odpowiedz