Wpis z mikrobloga

@miesozmuminkow: pan lekarz też musi dać jakoś ujście swojej frustracji gdy trafiają mu się antyszczepy przez których głupotę inni dadzą się namówić by się nie szczepić. Przez takich potem łóżko w szpitalu zajęte a ludzie na inne choroby umierają bo pan antyszczep umiera. Gardzę ludźmi przez których dochodzi do takich sytuacji. Nie szczepiłeś się i namawiałeś do tego innych to miej honor i jak złapiesz covid lecz się amantadyną czy rosołem
@kuroszczur wykopki mówiące lekarzowi, że lepiej się z pacjenta wysmiewac to jedno wielkie xD Potem będą płakać jak lekarz ich wyśmieje za otyłość albo kolor włosów.
W ogóle strasznie mnie irytuje ta skrajność w tym temacie, tu albo jest się antyszczepem albo covidiotą. Nie można być gdzieś po środku. Przecież można nie być przeciwnikiem szczepień ogólnie ale mieć zastrzeżenia co do tej konkretnej szczepionki. A ludzie jedni na drugich się napuścili i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@#!$%@?: a grubymi z miażdżycą i #!$%@? sercem oraz stawami tez gardzisz? Tymi z chorobami wenerycznymi tez? Korposzczczurami co przez 20 lat zero ruchu a dieta to kawa i papieros tez gardzisz? Ofiarami sportow ekstremalnych, które namawiaja wszystkich wkolo mowiac, że wspinajac sie czy latając paralotnia czują że żyją też gardzimy?

@Tranzystor_IGBT: Gdzie ty masz pogardę? W którym miejscu tego wpisu jest sugestia że autor pogardza pacjentem? Jak dla mnie wpis
@#!$%@?: Mam akurat teraz blok z chorób zakaźnych, jakbym czytał o pacjentach tutaj xD

W tym tygodniu już prawie cały szpital zawalony covidami nieszczapami, prawie każdy to szur wieżący w spisek, bo w "internatach" ktoś tak pisze albo kozak ktory uważa się za nieśmiertelngo, bo on nigdy nie choruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na jednej sali leży właśnie taki kozak. Lekarz opowiadał jak to do końca walczył aby
Gdzie ty masz pogardę? W którym miejscu tego wpisu jest sugestia że autor pogardza pacjentem? Jak dla mnie wpis jest na zasadzie kisnę i xD.


@dr_Batman: pani doktor, pani slucha pacjentow z taką samą uwagą jak pani czyta wpisy na wykopie? Szanowna pani doktor, ja sie odnosilem do tego, że użytkownik na ktorego wpis odpowiadałem napisał że gardzi takimi ludzmi jak pacjent doktora z twittera.
: ja tez zrozumialem ze piszesz odnosnie oryginalnego wpisu.


@sezzart: hmmm i fakt ze zwracalem sie do gościa w drugiej osobie piszac "czy gardzisz?" zupelnie ci umknal. Nie bede cytowal zwracajac sie do kogos niemal bezposrednio pod jego komentarzem. Nie ma co sie chwalic ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.