Wpis z mikrobloga

@#!$%@? kumpla szwagra dziś chowają, nie wierzył w pandemie ale pandemia uwierzyła w niego. Przepracował się chłopina na wszystkich świętych bo miał produkcję zniczy. Akurat złapał covida w złym momencie. 37lat niepalący nie otyły, tylko przemęczony. Jakiś czas pod respiratorem, w końcu odma go wykończyła.
  • Odpowiedz
@borjaki: Jak nie ma wystarczającej ilości pieniędzy to jest jak jest, ciesz się że za opłacanie tej śmiesznej składki istnieje jeszcze jakąkolwiek opieka, nie wiem czemu masz pretensje do tego że lekarze leczą archaicznymi metodami skoro UWAGA nowszych/lepszych NFZ nie refunduje. Nie wiem czemu tak trudno połączyć Ci kilka tak łatwych do zauważenia faktów. Więcej kasy na dzieciaczki, F-35, Abramsy i ołtarze bojowe a lekarze niech jadą. Szykuj więcej kasy,
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Lekarz będący na kilku etatach jednocześnie też nie będzie tryskał optymizmem i radością bo zapewne jest UWAGA przemęczony (no ale przecież hurr durr zarabia kupę kasy więc niech nie narzeka) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bb89: Ja mówię jak to wygląda w szpitalu zakźnym na wolskiej w wawie. Osoby zaszczepione, które tu są to głównie pacjenci onkologiczni i żaden z nich (przynajmniej na dzień wczorajszy) nie leżał pod respiratorem, za to jest tu sporo "okazów zdrowia" wśród niezaszczepionych.
  • Odpowiedz
@maniac777: To nie jest informowanie, ale szydzenie i robienie z siebie Boga. Z tego wpisu bije przemądrzałość i właśnie syndrom boga. Taki lekarz najprawdopodobniej nie wykazuje empatii. I teraz sobie wyobraź, że idziesz do takiego z nadciśnieniem, a on zamiast dobrać leki, #!$%@?: "No trzeba było nie być takim grubym" i robi wysrywy na twitterach odnośnie twojego przypadku


@kuroszczur: Masz całkowitą rację. Widać, że jesteś dobrym lekarzem, który nastawiony jest na dobro pacjenta, a to nieczęsty widok. Częściej spotyka się takich jak na screenach OPa - pozbawionych empatii socjopatów z syndromem boga. Jest to ogromnym rakiem polskiej ochrony zdrowia.

Moja mama jest pielęgniarką z sercem na dłoni i często opowiada o takich przypadkach w szpitalu na izbie przyjęć, np. właśnie lekarz śmiejący się z pacjenta z nadciśnieniem, że ,,gruby, to ma”, samemu
  • Odpowiedz
no dzwie sie, bo pierwsza, druga i trzecia osoba czasownika były omawiane na jezyku polskim w 4 klasie podstawówki


@Tranzystor_IGBT: ok panie przeinteligentny. kilka postow nad twoim stoi

Z tego wpisu bije przemądrzałość i właśnie syndrom boga.

i o tym jest rozmowa. to ze TY nie umiesz ogarnac kontekstu kilku wpisow, i odpisujesz kolesiowi odnosnie jego pogardy, kiedy rozmowa tyczy sie tego czy autor wpisu na TT jest pogardliwy, to tylko i wylacznie twoja wina. wiazanie konkekstu kilku zdan to tez chyba 3-4 klasa
  • Odpowiedz
@rad_kop:

30-50 lat to jest ogromna różnica. W tak samo dużym przedziale wiekowym 0-20 więcej jest przypadków nopow, niż choroby


Przepraszam, ale nie rób kurtyzany z logiki, albo to jakaś skrajna forma ingorancji wynikająca z braku podstawowej wiedzy medycznej. Pomiędzy 32-latkiem, a 48-latkiem nie ma tak dużej różnicy w tej kwestii. Za to różnica między noworodkiem, a o 3 miesiące starszym od niego niemowlęciem jest ogromna, tak samo jak między
  • Odpowiedz
@borjaki: Ale mój drogi co my lekarze mamy do tego że , kadry jest mało, dostęp słaby i terminy oczekiwania? Nie każdy zabieg, nowoczesny, najlepszy jest refundowany przez NFZ. Są lekarze którzy potrafią cuda robić, ale NFZ refunduje tylko zabieg najtańszy. Jaki wpływ ma na to podwykonawca, lekarz?


@dr_Batman: No to wytlumacze Ci na moim przykladzie z ACL. Ja rozumiem ze NFZ jest niedofiansowany, widzialem jak 10 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@borjaki: A lekarz na SoRze był kim? Specjalistą ortopedą specjalizującym się w urazach kolan, jak pewnie lekarz do którego poszedłeś prywatnie? Czy może lekarzem SOR czy lek każdej specjalizacji który zapycha dziury? Czy może obejrzał cię 70letni ortopeda i kazał wsadzić w gips?

Poszedłeś do specjalisty w jakiejś dziedzinie który jest pewnie za dobry żeby pracować na gówno stawkach NFZ i dziwisz się że jest lepszy niż random w państwowym
  • Odpowiedz