Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@noitakto: Po prostu przyznaj że kogoś zdradziłeś albo sam tolerujesz to wokół swoich znajomych, dlatego opcja życia w kłamstwie ci odpowiada, bo do tego przywykłeś.
  • Odpowiedz
Moja sama zaproponowała, żeby jej koleżanka usuwała wiadomości, albo przeszła na tajną konwersacje. W ogóle nie potępiła jej zachowania, wręcz przeciwnie była tym zafascynowana.


@Nighthuntero: no #!$%@? jakby twój bliski ziomek kręcił na boku z jakąś laską to najpierw byś leciał do jego partnerki się poskarżyć na niego, czy pytałbyś kumpla o szczegóły? xD przecież to logiczne, że dziewczyna najpierw chciała się więcej dowiedzieć o sytuacji, skoro to jej bezpośrednio
  • Odpowiedz
@Nighthuntero elegancko z twojej strony. Zdrada automatycznie kończy związek i należy ją piętnować tu nawet nie ma o czym gadać. A reszta od "nie wpieprzania się w nie swoje sprawy" niech spróbuje wykrzesać resztki empatii i wejść w buty osoby zdradzanej. Chyba lepiej się dowiedzieć jak najszybciej i sobie ułożyć życie na nowo póki czas, niż już po ślubie z gromadką dzieci nagle dostajesz info że twoja żona się k#rwi na
  • Odpowiedz
Wykopki łykają jak pelikany, op mizogin wrzucający co chwila posty jak tragiczne są laski xD Nigdy w życiu nie widziałem tylu zdradzających się ludzi irl co na wykopie.
  • Odpowiedz
@Stolen: Jakby chciał się sam dowiedzieć to napisałbym mu prawdę, że nic mi nie wspominała o chłopaku i że nie wiedziałem. Znam życie laska może tak typowi w głowie przewrócić chłop pomyśli na końcu, że to jego wina i będzie ją przepraszał XDD, aczkolwiek będąc szczerym nie liczyłbym na oklaski i nie spotykał się z typem bo bycie honorowym/uczciwym przeważnie się kończy #!$%@?/wyśmianiem

"Jak masz miękkie serce to musisz mieć
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Najbardziej przewalone jest to, że obie trafia na jakichś spokojnych kolesi, powiedzą że miały tylko 1 partnera (i na pewno bił i nie dbał) i jak to one szukają miłości... wszyscy się wymieniamy tymi szonami:/
  • Odpowiedz
Ja mogłem zniszczyć 100 związków ale po co mi to? Miałem dostęp do kont różowych i widziałem rozmowy jak zdradzały dużo tez uprawiała seks za kase na Datezone.


@Kodzirasek: Nie wiem czy jesteś świadom, ale właśnie dałeś tysiącom osób przeglądającym ten wątek powód do sprawdzenia swojej partnerki lub partnera, bo to znaczy, że niemal każdy ma coś za uszami i lepiej to sprawdzić.
  • Odpowiedz