Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@wariat_zwariowany według twojej logiki, 5 murzynów zgwałciło kobietę na imprezie, ale dali jej tak mocna tabletkę gwałtu że nic nie pamięta, myśli że się zachlała

Ty wiesz o tym i masz dowod ale jej nie mówisz bo jeszcze popełni samobójstwo i to będzie przez Ciebie, a winni dzięki temu nie ponoszą konsekwencji
  • Odpowiedz
Powiadomienie tego drugiego faceta nawet jest w porządku. Ale co z Tobą jest nie tak, że zrywasz z własną dziewczyną, która nic nie zrobiła? (°°


@Dlaczegowytrujecieludzi: Umknął Ci post w którym jego dziewczyna reaguje na te wieści serduszkiem pisząc "ale czad"?
  • Odpowiedz
ehh #!$%@?... sytuacja na rynku świń... jaka sytuacja, tu już nie ma sytuacji nawet do opisania. Brawo za stanowczość, szacunek do siebie i olej w głowie.


@madmat: Byku, faceci też zdradzają, także sytuacja jest na całym rynku żywca. Sam znam ze dwóch albo trzech o których wiem. Jeden sobie chodzi na #!$%@?, inny specjalnie pakuje żeby jak tylko wyjedzie jego dupa to wyrywać jakieś losowe foki. Obrzydliwe, podludzkie sprawy.
  • Odpowiedz