Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Mirku. Internetowy wojowniku w niewidzialnej pelerynie. Dzięki takim ludziom jak Ty oszczędziłem sobie kawał żywota. Dobrze zrobiłeś. Co do "twojej" postąpiłbym identycznie. Skoro nie widziała w tym problemu to znaczy, że sama też może polecieć w tango.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nighthuntero: mnie ostatnio jakieś boty udające napalone laski piszą i cały czas mam ten czerwony znaczek w folderze inne, ale nawet tam jest ie zaglądam. Więc może być hc taka sama sytuacja
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: może nie odczytywać bo myśli że troll, imo jakbyś napisał z normalnego konta nic by się nie zmieniło, i tak wszyscy się domyślą kto sprzedał info jak zerwałeś ze swoją
+ moim zdaniem nie ma się przed czym ukrywać, ja na pewno po ochłonięciu byłbym dozgonnie wdzięczny jakby ktoś mi wprost o tym powiedział, jak typ nie będzie to c mu w dziąsło ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: OPie, przygotuj się na wielką awanturę na zmianę z płaczem i agresją, różowa zrobi wszystko, żebyś jej nie #!$%@?ł, przede wszystkim odbierz jej klucze, ale nie rób tego gwałtowanie, poproś ją o klucze, "bo chcesz coś sprawdzić", czy coś w tym stylu. Moja ex autentycznie zaczęła #!$%@?ć z kluczami do mieszkania. Potem napisała SMS, że ma tam takie samo prawo przebywać, tak jak ja, a poza tym zostały tam
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: wszystkie lochy to kurłiszony z natury tylko niektóre mają godność ponad to i próbują tłumić instynkty xD jeszcze ta twoja też dobra kryje tamtą no ale wiadomo, że przyjaciółki wszędzie razem, no chyba, że się pokłócą to wtedy wszystko wygadają xD
  • Odpowiedz