Wpis z mikrobloga

Kobieta, to stan umysłu. Szczególnie #ksiezniczka i #p0lka
Kumpel nie miał czasu, żeby powiesić jakiś obrazek swojej różowej. Truła mu dupę już jakiś czas, aż w końcu stwierdziła, że sama to zrobi. Jej pierwsze zdziwienie- jaka ta wiertarka ciężka. Drugie zdziwienie- a to trzeba jeszcze tak mocno dociskać? I trzecie zdziwienie- a to trzeba równo wiercić?
Efekt- otwory, które wywiercila trzeba teraz zaszpachlowac i wywiercić nowe xD
#logikarozowychpaskow
  • 42
  • Odpowiedz
Kumpel nie miał czasu, żeby powiesić jakiś obrazek swojej różowej. Truła mu dupę już jakiś czas, aż w końcu stwierdziła, że sama to zrobi.


@inko-gnito: Aha, i problem widzisz w różowej kumpla nie swoim kumplu któremu pewnie zajęłoby to jakieś 20-30 minut i nie byłoby tematu? XD Jak bardzo baba musi kogoś o coś prosić do tego stopnia, że się wkurza i sama to robi.
  • Odpowiedz
@inko-gnito: nie wiem czy to stan umysłu, po prostu dziewczyna nie mogła się doprosić, więc sama postanowiła się za to zabrać. Jedynie wykonanie słabe, bo jeśli nigdy tego nie robiła, to powinna była trochę chociaż poczytać czy zobaczyć filmik instruktażowy czy cokolwiek. Sama czasem coś robię w domu jak niebieski nie ma czasu się tym zająć, a chcę mieć już zrobione, ale jeśli jest to coś, czego wcześniej nie robiłam,
  • Odpowiedz