Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
Mirki plan mam taki, jako że moja ex dziewczyna nocuje u mnie i ma klucze do mieszkania/parkingu, a ten facet nie wyświetlił jeszcze wiadomości planuję zrobić to tak.
Wieczorem dziewczyna wraca do siebie, zabiorę jej przedtem wszystkie klucze i pożegnam, jeszcze bez kończenia. Potem napiszę do tego gościa ze swojego normalnego konta, gdzie mogę dodać go do znajomych bo mamy wspólną, a dalej już od niego zależy, jak będzie chciał to mu
  • Odpowiedz
Jak masz wyraźne powody do zazdrości to lepiej usiąść i porozmawiać o swoich obawach i tym co czujesz. Nie bagatelizuj nigdy tego co czujesz, nie tłamś w sobie. To jest droga do katastrofy. Przerażają mnie wasze komentarze serio. Tak nie zachowują się dorośli ludzie tylko nastolatki w pierwszym "chodzeniu" ze sobą.

Zawsze będzie ci lżej jak to powiesz wprost i ważne, aby ta druga osoba wiedziała, że masz taki problem.
Jak się kogoś kocha to rozsądek nakazuje tak właśnie zrobić, aby niczego nie ukrywać.
Do tego taka rozmowa was do siebie zbliży. Jak komuś ufasz to możesz mu powiedzieć wszystko.
Albo coś już jest nie tak z waszym zaufaniem (ktoś je naruszył i tutaj powinniście iść na terapię chcąc to ratować) albo jesteś niedorozwinięty emocjonalnie, to się czasami zdarza na skutek doświadczeń z przeszłości, relacji z rodziną itd. ale to już sam wiesz najlepiej i musisz coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
Jak planujesz rozegrać to zerwanie ze swoją dziewczyną? Na pewno będzie się pytać czemu nie może spać dzisiaj u Ciebie i czemu zabierasz jej klucze?


@indyA320: Średnio co dwa, trzy dni wraca do domu, dzisiaj też ma taki plan, a co do klucz to nie wiem, po prostu wezmę
  • Odpowiedz
@wariat_zwariowany: No tak, bo lepiej jest tracić czas na życie w nieświadomości tego, że ma się do czynienia z osobą zdolną do zdrady... Co do udziału OPa w potencjalnym samobójstwie - tego to ja nawet nie skomentuję. Po prostu szczęka mi opadła. Z każdym dniem wykop uczy i uświadamia jakiego typu ludzie chodzą po tej ziemi. Brak słów.
  • Odpowiedz