Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@wariat_zwariowany: aha, czyli lepiej żeby żył dalej ze szlaufem i dowiedział się o fakcie po latach gdy będzie #!$%@? w dzieci i kredyt xD Wtedy z pewnością lepiej to zniesie xD

winny jest ten kto zdradził, nie ten kto ujawnił
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Fejk, nie fejk, promujesz właściwe zachowanie, szacun :) Przerażające jest ile osób ma jakieś problemy z tym co zrobiłeś albo neguje zdradę, słabe, bez szacunku do samego siebie jednostki..
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: Ok. Ja myślałem, że sprawa dotyczyła jej koleżanki, która zdradziła swojego faceta i pochwaliła się jej tym na MSG. Wygląda na to, że jedyny nie zauważyłem tutaj, że #!$%@? się tam we trójkę i podczas stosunku lizała mu odbyt. Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby tobie kumpel pochwalił się, że doszedł w 15 sekund w koleżance z pracy, bo było mu tak dobrze, to pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nighthuntero: Wiadomość trafiła do folderu inne, ja czasami po roku albo dwóch te wiadomości odczytuje albo w ogóle zauważam. Do tego jeżeli gość ma zablokowane dodawanie do znajomych, to znaczy że dba o prywatność w jakimś stopniu i pewnie w ogóle tam nie wchodzi albo ignoruje to co tam jest. Dodaj go do znajomych z normalnego konta, nie sądzę żeby tak szybko się zorientowała Twoja była ( ͡° ͜
  • Odpowiedz