Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: po pierwsze to nieprawda, że dałeś mu wybór, bo napisałeś mu wszystko, czyli że dziewczyna go zdradziła, a nie że masz pewne informacje o jego kobiecie, i jeśli chce, tu mu je przekażesz...

nie oceniam twoich wyborów życiowych, ale pomyśl o takiej sytuacji... że ten gość, którego zdradziła dziewczyna, popełnia z tego powodu samobójstwo. chcąc nie chcąc, dzięki Tobie, bo Ty mu o tym powiedziałeś. czasem nie zdajemy sobie
  • Odpowiedz
@wariat_zwariowany: #!$%@?. Gość może się załamać, ale jeśli ma spoko ludzi wokół siebie, którzy mu pomogą to to będzie normalne. Jedynie będzie piętnowany przez cuckoldów i koleżanki zdradzającej i jego ex.
  • Odpowiedz
I jedna dziewczyna do "póki śmierć nas nie rozłączy" i związek bez miłości?


@tellet: no wlasnie nie. zdrady powinny byc nielegalne, żeby ludzie prędzej sie rozstawali i wchodzili w relacje z kims innym. A teraz to mnóstwo romansów na boku.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Szacun za info postąpiłbym tak samo, a raczej postąpiłem laska się do mnie dobierała ale czułem, że coś nie tak i wyszło szydło z worka że ma chłopa XD i mu napisałem, potem się cieszył uważał, że uratowałem mu życie bo chciał się przez babę "wieszać" i wszędzie za mną chodził i chciał być najlepszym kumplem. Opowieść kończy się jak bajki z Disneya w skrócie pracowaliśmy w tej samej
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Też tego nie rozumiem. Ale z doświadczenia wiem, że największy problem z tym mają;
- ludzie, którzy sami mają niezłe gówno za uszami
- ludzie, którzy mają jednego partnera przez całe życie i tak naprawdę gówno wiedzą jak wygląda rzzeczywistość
- nastolatki żyjące ideałami

I żeby nie było, sam nigdy bym nie dał swojego telefonu/kompa do przejrzenia, natomiast wiem jak działa świat. Jeżeli ktoś daje powody, to głupotą jest siedzenie z założonymi rękami, bo hehehehe zaufanie to podstawa. Po pierwsze, na 99,9999999999% dowiesz się już po wszystkim, a po drugie, jeśli ktoś wobec ciebie gra nieczysto, to niereagowanie jest równie skuteczne jak rada "zaczepia cię? ustąp mu, to się znudzi". Podobnie nie miałbym pretensji, gdyby dziewczyna raz na jakiś czas po prostu dorwała się do mojego telefonu, bez mojej wiedzy. Ot tak, dla sprawdzenia, kiedy się tego nie spodziewam. Jest to po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nighthuntero: pomijam że masz rację z poinformowaniem gościa, to niezła patologia, że w związku sobie ludzie telefonu przeglądają. Ja mam zasadę że jeśli nie ufam na tyle żeby nie sprawdzać, to zrywam xd
  • Odpowiedz