Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
@PuszkaMonstera: a jakbyś przeleciał jakąś laskę a potem jakiś typ by do Ciebie wypisywał na FB czy możecie pogadać to byś mu powiedział ? Bo myślę czy odpisać. Nie wiedziałem że ma chłopaka
  • Odpowiedz
Szacuneczek, zawołaj jak odpisze twój nowy ziomek, no i jak zareagowała twoja już eks?


@aja95: Jeszcze nic się nie rozwinęło, gość nie wyświetlił informacji więc jeszcze nie zaczynam tematu z moją, jakby potrzebował na przykład jeszcze jakichś dowodów, bo jak z nią skończę to powiem czemu, a tak może wszystko posuwać
  • Odpowiedz
  • 33
@Nighthuntero pewnie fejk, ale jak nie - nie mów swojej w prost, że to koniec. Powiedz, że ją zdradziłeś, ale widziałeś, że ona popiera takie zachowania bo (tu wstaw imię tej co zdradzała) też t robiła, a ty się tym podniecałaś. Dostanie laga mózgu i będzie zaprzeczać sama sobie xD
  • Odpowiedz
ja bym nigdy nie miała nic przeciwko by ktokolwiek z mojej rodziny/partner przegladal moje wiadomosci...


@Missudi: Pytanie nie brzmi czy Ty miałabyś coś przeciwko, a raczej czy ludzie, którzy do Ciebie piszą mieliby coś przeciwko by Twój partner/ktoś z rodziny czytał Wasze rozmowy.
  • Odpowiedz