Wpis z mikrobloga

via Android
  • 58
@fizzly @motaboy @motaboy @MtEverest @droid43210 Ewidentnie coś jest nie tak z autem skoro nie chce podać nr VIN. Już mi nie chodzi o to, że w tej cenie nie ma co szukać perełek, ale oczywistym jest, że nie chce mieć ulepa jakiegoś. Ponadto mając nr VIN chciałem zweryfikować wyposażenie, które tam gościu wymienia,czy aby na pewno się zgadza. Zauważyłem również, że większość sprzedawców zaznacza, że sprzedaje jako osoba prywatna a w rzeczywistości
@zp_jj: też bym #!$%@?ł wysyłanie 30 osobom vin (tylko, że ja bym wpisał prawidłowy w ogłoszeniu). Sprzedawanie takich samochodów to droga przez mękę, masz 30 telefonów dziennie od handlarzy "za 4k biorę i już stoję pod domem lawetą", 20 odwiedzin Januszy z miernikiem lakieru i "panie, gdyby nie te ryski na masce to bym wziął" no i w #!$%@? wiadomości z prośbą o VIN, czy serwis w ASO (tak #!$%@?, od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JuneJohn: A weź jeszcze jakiś nietypowy samochód w rzadkiej specyfikacji próbuj sprzedać, to oprócz tych 30 handlarzy pojawia się drugie tyle amatorów przejażdżek, gdzie koniec końców i tak się nie decydują bo (wstaw jedną z rzeczy która jest jasno opisana w ogłoszeniu xD).
Nie chce podać VIN ? Lepiej dla Ciebie, zaoszczędziłeś czas, nerwy i pieniądze. Ogólnie..co za problem podać VIN w ogłoszeniu jeśli jesteś człowiekiem i uczciwie podchodzisz do tematu? Miałem okazję kupować auta w różnych krajach pracując na miejscu (nie tylko UE) ale tylko u nas jakaś agresja budzi się w ludziach przy pytaniach o VIN. "Łooo Panie za takie piniadze jeszcze mam vina podawać? A idź Pan se kup tam w komisie
via Android
  • 0
@Bartisss C4 Picasso szukałem w gazie i w manualu, ale ciężko dorwać. Diesla za bardzo nie chcę, a te półautomaty wadliwe sa. A takie auta w większości sprzedawane.