Wpis z mikrobloga

@zp_jj: Ale fakt faktem, jak są auta taniej o parę k niż inne bardzo podobne ...no to jest coś nie tak. To śmieszne bo pewno wielu sprzedawców wie, że to źle wygląda i sprzedaje gówno warty złom w cenie podobnej do rynkowej xd
Taka odpowiedź to też przecież odpowiedz - oszczędziła ci wydatków. Wydanych na raport na pewno, bo przecież tam zapewne coś jest, skoro ma problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@motaboy:
@zp_jj: dokładnie jak kolega napisał, ta odpowiedź jest nawet lepsza niż jakby miał ten VIN podać ;3
@fizzly: Niby ma prawo wglądu, ale sprzedający nie ma obowiązku go podawać ¯_(ツ)_/¯ 8k kosztuje u mnie w aucie jedna felga, nawet bym nie myślał aby jeździć autem za 7,5k innym niż smart a co dopiero go kupować, przecież to oczywiste ze w naprawę wrzucisz z 3-5k i tak, będzie cię #!$%@?ł i same problemy z nim będą
@Obserwator91: Niby to stary strucel, ale chyba logiczne ze ktos chce sprawdzic czy jest to auto po prostu stare czy #!$%@? na kazda strone gowno i to jeszcze po strzale?
Szukalem swego czasu aut w takim wieku jak bylem mlodszy i hajs sie mniej zgadzal i byly auta stare i zadbane, gdzie dorzucasz 2tys i jezdzisz nastepne kilka lat albo fura w ktora na dzien dobry musisz wsypac 100% ceny zakupu
Rozumiem w sumie obydwie strony.. ale tutaj macie racje niektóre marudy to jest jakaś porażka.. powiem wam anegdotkę jak sprzedawałem sprawna lodówkę, tylko tyle ze stara no i szczerze wystawiłem ja za 100 zł żeby się pozbyć problemu i nie nosić samemu.. no i trafił się klient przyjechał.. oglądał.. chyba z godzinę.. sprawdzam uszczelki wszystko co trzeba a na koniec mówi ze nie było w ogłoszeniu ze uszczelka trochę nie przyciąga czy