Wpis z mikrobloga

@ostatnidzienwakacji: na Premii niedobitki z Pelorii Vuniry Kenory pod gildią Give usfun walczą z gildiami które wspomniałem. Premia ożywa o 18 do 23 kiedy się logują i idą strzelać. Potem serwer jest martwy. Nie ma dobrego serwera do grania na chwilę obecną, zastanawiałbym się osobiście nad Antica (ale wspomniałeś żeby jej nie polecać :D) oraz bon pvp typu Secura, Celesta i Damora ale tam chyba też jakieś dominando zapędy są.
  • Odpowiedz
@Kelimer: Praktycznie na każdym masz dominando, czasami lepsze, czasami gorsze. Polecam od siebie serwer Juva (stara Vita), serwer open pvp, zielony battle eye. Założyłem 2 lata temu gildie neutralną, która bardzo mocno się rozbudowała, więc zapraszam.
  • Odpowiedz
@yolow71: grałem na vunirze i potrafili wymuszać payment bo przebiegleś komuś przez respa (bieg do depo na Rosha) i mu spadł exp i cyk payment :D nie wspominając o wbiciu jakiegoś większego lvla - poczują się zagrożeni /za dużo expa będziesz wbijał dziennie = będzie ktoś przychodził tylko po to żeby wyganiać Cię z respa.
  • Odpowiedz
@6kuma: Hmm, no nie twierdze, że nie, bo różne historie o NVM slyszalem. Ja mam okolo 350lv wiec moze po prostu jeszcze im w drogę za bardzo nie wchodzę. W kazdym razie ~10 lat temu jak moja gildia rządziła serwerem to dopiero dominando się #!$%@?. Teraz to jest luzik.
  • Odpowiedz
@6kuma: mordo, ale to ze grałeś przeciwko nim to nie znaczy ze musisz kłamać o jakichś paymentach z dupy. Gram mid lvlem (300-500) i jakoś nigdy problemu nie było. Jak bylem pierwszy to raz czy dwa mi sie ktos wbił, ale nie bylo placzu ze hunted albo coś. Poza tym kudzie na roshu expia na kosciach, wiec nie wiem jak ty tamtędy biegniesz do dp ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@hihi_jery: "mordo" to już wiele o Tobie mówi. Pół roku grałem neutral nim dołączyłem do walki przeciwko nim. I nic co napisałem nie jest wzięte "z dupy". Graj neitralkę na jakim lvlu chcesz ale pojaw się tylko w top expie w danym tygodniu/miesiącu to mili Panowie będą przychodzić i ksować.
  • Odpowiedz
@6kuma: xD jesli jesteś problematyczną osobą to i na thais trollach hunta dostaniesz. Na żadnym serwerze na ktorym grałem, gdzie bylo dominando (ba, grałem przeciwko HTS na kenorze) jakos nie miałem problemów i ze znalezieniem expa, albo dogadaniem sie co do niego. Oczywiście ze sa zjeby ktore myślą ze sa w dominujacej gildii i wszystko im wolno, ale latwo takich parchów ukrócić np wchodząc na discorda i wyjaśniając to słownie przy
  • Odpowiedz