Wpis z mikrobloga

#bolt dostarcza jedzenie kompletnie odstające od standardu i zamówienia, olewa kompletnie reklamacje, „przekaże uwagi do restauracji”.
Informuję ich o tym, że użyje wszelkich środków dochodzenia moich praw, i co?, zablokujemy Ci konto jak to zrobisz! Wydawałoby się, że ostatnia aktywność UOKiK w sprawie #glovo i #uber #ubereats coś zmieni - jednak nie. #oszukujo #afera #chargeback #wykopefekt #gotujzwykopem #jedzenie #reklamacja #prawo
Pobierz novyr9 - #bolt dostarcza jedzenie kompletnie odstające od standardu i zamówienia, ole...
źródło: comment_1635681379klcrniPDWE29sUw1nToVed.jpg
  • 92
Taki mały update. Rano skontaktowałem się mailowo w związku z blokadą czatu. Załączyłem opis, zdjęcia, screeny, filmik. Dostałem zwrot, natomiast co do tej dziwnej blokady cisza. Dopytałem ;)
@paul772: Jak mam wpisać nazwę restauracji skoro jej nie znam dopóki nie znajdę na liście. A jak już ją znalazłem na pyszne to po co mam dokładać sobie pracy i szukać jej jeszcze raz w google ¯\_(ツ)_/¯
@Maslacki: jak skopiowanie dla ciebie nazwy i wpisanie w jej google jest jakimś wielkim wyczynem to zastanawiam się czy ci się w ogóle chce wstawać z łózka zeby się wyszczać, a nie szczasz po prostu do łózka xDD
@paul772: Nie moja wina i nie mój problem, że pyszne i tego typu stronki dymają restauracje na hajsy.
A w razie jakiś problemów nie muszę się bujać z restauracją tylko pyszne zrobi to za mnie.
@Maslacki: na google tez sie da znaleźć restauracje dokładnie w ten sam sposób.
Dodatkowo ile takiemu pysznemu sie nalezy za to ze znalazłeś tą restauracje? Tylko jednokrotna prowizja? Czy za kazdym razem będziesz w danej restauracji zamawiał przez pyszne?
na google tez sie da znaleźć restauracje dokładnie w ten sam sposób.


@paul772: No nie szczególnie, w google nie mam listy restauracji pogrupowanych tematycznie z wymienionymi wszystkim informacjami w jednym miejscu.

Należy się tyle na ile się restauracja i pyszne umówili. Jak im się nie podoba to nie muszą korzystać z usług pysznego i robić sobie reklamę na własną rękę, tylko ciekawe jak na tym wyjdą XD
Pyszne im nagarnia dziesiątki
@paul772: A bierzesz pod uwagę to, że często na tych stronkach jest i taniej i szybciej? Też nie mam ochoty przerzucać 10 knajp osobno myśląc na co mam ochotę. Plus wiele ma zwalony system dostaw, dopłaty, długi czas dowozu, brak menu na stronie…