Wpis z mikrobloga

#bolt dostarcza jedzenie kompletnie odstające od standardu i zamówienia, olewa kompletnie reklamacje, „przekaże uwagi do restauracji”.
Informuję ich o tym, że użyje wszelkich środków dochodzenia moich praw, i co?, zablokujemy Ci konto jak to zrobisz! Wydawałoby się, że ostatnia aktywność UOKiK w sprawie #glovo i #uber #ubereats coś zmieni - jednak nie. #oszukujo #afera #chargeback #wykopefekt #gotujzwykopem #jedzenie #reklamacja #prawo
novyr9 - #bolt dostarcza jedzenie kompletnie odstające od standardu i zamówienia, ole...

źródło: comment_1635681379klcrniPDWE29sUw1nToVed.jpg

Pobierz
  • 92
@LubieKiedy: Zamiast czerwonego curry przyszło bliżej nieokreślone coś przypominające zupę kokosową. Nie wiem czy zapomnieli zrobić z tego curry, czy oszczędzili na paście, czy im jej zabrakło - w każdym razie nie ma to nic wspólnego z czerwonym curry. Przy czym mi bardziej chodzi o obsługę i te teksty o blokowaniu konta gdy użyje się legalnych środków reklamowania. Co lepsze właśnie przyblokowali konwersacje, nagle jej nie widać ;)
Ale rozpuszczony bachor z ciebie. Typowa karyna. Wróć kiedyś może na Ziemię, ze swoich urojeń, co?


@Nie_RabarbaR: jesteś mistrzem dedukcji i ocenia ludzi, zawsze 100% zgodność po 2 zdaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@novyr9: ogólnie polecam miejsca gdzie można płacić paypalem (np. pyszne), zwrot w skrajnych sytuacjach bardzo prosty i prawie zawsze udzielają, osobiście stosuję jak zamówię pizzę i ma dużą różnicę w wielkości (np. 30%
Lepiej już zamawiać bezpośrednio z restauracji jeżeli jest taka opcja.


@Bubo_bubo: Tylko najpierw taką restaurację, trzeba znaleźć. Za każdym razem jak chcę coś zjeść to mam spędzać 15-30 minut w google żeby jakąś znaleźć.