Wpis z mikrobloga

@Kismeth: Ja polecam bo mi uratował życie jak mogłem jeść tylko papkę. Smakuje całkiem dobrze, niweluje głód, i dzięki tej opcji mogłem sobie poleciec na zaplanowaną wycieczkę urodzinową bez zastanawiania się co będę jadł.
Alternatywą dla mnie było wtedy blendowanie warzyw itp, a to dużo więcej roboty i efekt nie zawsze dobry bo wychodziło za gęste i nie miałem jak spożyć posiłku.
Skoro ja przeżyłem 6 tygodni jedząc tylko huela, bez
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fafu: no a ja nie rozumiem jak można jeść ciągle to samo jak pies i być zadowolonym, też zachorowałem na koronawirusa i cierpiałem ogromnie przez brak węchu i smaku, potrawy powtarzam rocznie może kilka, kilkanaście razy, takie życie, każdy jest inny ¯_(ツ)_/¯
@wonsz_smieszek: Badania instytutu z dupy? Cenowo wychodzi ok. 7zl za posiłek, to nie jest jedzenie budżetowe tylko dla tych co nie chcą gotować a taka kwota jest jak najbardziej do rozpatrzenia. Czemu nie jest wygodne? Wlewasz wodę, wsypujesz proch, miksujesz i w 2 minuty gotowe. To prawda jesz tyle ile potrzebujesz by się najeść wiec może być różnie u różnych osób. W moim przypadku faktycznie zdarza się tak ze jak #!$%@?
@littlejunkie420: żadne badania, moje wydatki. Może Ci wychodzi 7 zł za posiłek, jak jesz ich potem 7 w ciągu dnia. Huel się reklamuje, że jest tani, a nie jest. Że jest wygodny, a nie jest, bo musisz chodzić z tym workiem i szukać wody, żeby co chwilę nowego szejka robić.

Sam piszesz, że obiad jesz klasyczny, więc to dla Ciebie jest tylko zamiennik przekąski. I jako przekąska ujdzie, choć wciąż wygodniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU: Jakbyś nie był biedny to byś zrozumiał, że w takich sytuacjach wystarczy zamówić jedzenie.
Nic nie gotujesz tylko masz gotowe i sobie zdrowo (lub nie) szamasz to co chcesz.

Jak potrzebujesz na szybko gdzieś energii to zawsze są też proteinowe batony którymi w takiej sytuacji możesz się poratować.

Po co kapsułki w takim przypadku?
Chyba tylko dlatego, by sobie problem stworzyć gdyż genetycznie potrzebujemy przeżuwać i trawić przez pewien czas
@m0rgi: zamawianie jedzenia jest niestety dużo mniej zdrowe, choćby dlatego że prawie wszyscy dla poprawy smaku używają chorych ilości tłuszczów i cukrów
Ale jeśli ktoś nie jest biedny to może sobie pozwolić na dedykowanego kucharza, albo w bieda wersji ma catering