Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: ja mam to samo, nie lubię jeść, traktuję to jako przykry obowiązek, a jeszcze bardziej nie lubię gotować

Huel nie jest do końca dobrym rozwiązaniem, ponieważ jelita potrzebują też pokarmu w formie stałej, ehh... W dodatku nie znam długofalowych skutków spożywania huela, ale raczej jest on bezpieczny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
@AgentGRU: przecież jedzenie to jedna z największych przyjemności jeśli chodzi o nasze życie, miesiąc, dwa byś jechał tylko na teoretycznych kapsułkach i byś zwariował nawet jak uważasz że nie lubisz jeść

a że żarcie musisz sobie robić, no nie musisz tylko musisz przestać być biedny xd
  • Odpowiedz
  • 0
@AgentGRU właśnie, wiele lat temu czytałem książkę, dla dzieci, której akcja dzieje się w przyszłości i tam mają właśnie jedzenie w kapsułkach. Ktoś może kojarzy co to mogła być za książka? Głównymi bohaterami był chłopiec i dziewczynka w wieku szkolnym.
  • Odpowiedz
przecież jedzenie to jedna z największych przyjemności jeśli chodzi o nasze życie, miesiąc byś jechał tylko na teoretycznych kapsułkach i byś zwariował


@to_jest_chyba_kurcze_zart: ale ja nie mowie o calkowitym wyeliminowaniu jedzenia, tylko zeby byla taka alternatywa jak by sie czlowiekowi nie chcialo robic jedzenia albo nie miałby na to czasu
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Mogę z czystym sumieniem polecić huela jako alternatywny posiłek, gdy nie ma się ochoty na przygotowanie jedzenia.
Da się nawet żyć tylko na tym, przynajmniej przez 6 tygodni. Ten wynalazek uratował mi życie jak miałem złamaną szczękę i tylko papkę mogłem jeść.
  • Odpowiedz
@sunlifter: Ja w sumie lubię pic odrazu - takie płynniejsze jest. Ale jak się odstawi na pol godzinki do lodowki to tez spoko, wtedy takie gęste bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od kilku dni chodzi za mną żeby zamówić te ich dania na ciepło - w końcu to zrobię tylko narazie cebula i nie mogę się przemoc by zamówić
  • Odpowiedz