Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Pobierz Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...
źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg
  • 331
@konda: tak, dużo lekarzy ma doktorat przed ukończeniem specjalizacji, ale często doktorat jest luźno powiązany ze specjalizacją, albo wchodzi w #!$%@? głęboko w jakiś szczegół danej specki, z czego nie będziesz korzystać za bardzo w pracy zawodowej. Zresztą te doktoraty są pisane i zapominane w 99%, każdemu zależy żeby mieć dr.n. med przed nazwiskiem, bo to prestiż i budzi większe zaufanie u pacjenta. Więc doktorat nie jest wyznacznikiem bycia lepszym specjalistą
@girlsjustwannahavefun: gdzie ja jej wytykam błędy? Nie przeczytałaś ze zrozumieniem mojej wypowiedzi. Nie obserwuje jej, nie mam instagrama, a co za tym idzie nie mam screenshotów dla potwierdzenia. Napisałem tylko o tym że słyszałem o kilku sytuacjach związanych z nią od znajomych ze studiów/ pracy.
Czy to oznacza, że sobie zajmują nią głowę, albo ją hejtuje?
no, ale co to zmienia? Lekarzem jest, bez specjalizacji. Pewnie nie wie wszystkiego, ale sporo powinna wiedzieć, skoro wytrwała na 7letnich studiach?


@little_muffin: wbrew pozorom po studiach medycznych nie masz zbyt dużej wiedzy, większość przedmiotów traktowana jest bardzo pobieżnie

no ale wiedze merytoryczną ma. Imo zrobila troche dobrego dla bab.


@girlsjustwannahavefun: trochę dobrego może zrobiła, ale jeśli ktoś oblewa egzamin specjalizacyjny to jest to najlepszy dowód na to że jednak
Kurde, myślałem ze to jakiś mało popularny profil. Wbijam a tam 35 znajomych obserwuje. I to dość ogarniętych, nawet faceci. Wtf ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@WhiskyZCola: pewnie to są ci co rano słuchają radia i tak się przyzwyczaili do reklam specyfików na grzyba w pochwie że już żyć bez takich informacji nie umieją więc se mame ginekolog folołują