Wpis z mikrobloga

Uwaga hejterzy mam ważny komunikat! Zwołałem was tutaj wszystkich ponieważ zostaliście odblokowani i od dzisiaj znowu możecie komentować pod moimi postami. Każdy zasługuje na drugą szanse więc skasowałem z mojej #czarnolisto prawie 200 osób. Zrobiłem to bo mam dobre serce oraz z powodu premiery mojego najnowszego filmu na To są Chiny DZIENNIK Zapraszam do kulturalnej dyskusji. Może ja zacznę: Co sądzicie o moim najnowszym filmie?
https://youtu.be/QyFbANSsiN8


@derylio1: @JanDzbanPL: @farmaceut: @koniecswiatajestbliski:
@onuceSzatana:@Halbr: @faxey: @Frank_Forsyth: @jarema87:
@TeBerry: @Czerwony_jak_WIG20: @jebluschytrus: @FioletowaFasola:
@Brydzo: @jacek007g: @Klozapina: @Jan_Niezbendny: @NieBojeSieMinusow:
@kajocfc: @Akatrosh: @Dantte: @dawcamocywnocy: @GrammarNazi:
@Usunelem_Konto: @Niedobry: @Kokos_polska: @rtone: @rasmor:
@Mikka: @WaveCreator: @stjimmy: @elniks: @lotos10: @imarid:
@ostatni_i_sprawiedliwy: @cabban: @Memphi: @dr2nk: @421KM:
@settembrini777: @cruelandunusual: @czokobons: @zerohedge:
@In_thrust_we_trust: @NaAdanosa: @DarkenSound: @MrProject:
@suqmadiq2ama: @MartwyProsty: @bocznica: @mirun1717:
@nnamrebmob: @BDLK_IMPRTR: @ziel0ny: @Mr_Frodo: @Owlosiaty-Dzik:
@Desperated: @eMinimi: @ch_2: @Wedam: @buduje_pociagi:
@bambaryua: @BananowyAbazur: @G4SHI: @this_is_a_good_day_today:
@arcypatelniagrozy: @serpentes: @tyqp: @Showse: @wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE:
@reaktiv: @Messix: @SzlachcicPolny: @Stark_Espada: @g0dl1ke:
@karski: @Black_Sparrow: @sevenEleven7: @prawda_w_moskwie:
@razorn3: @PosiadaczKonta: @dopeboiYSL: @artem17: @SeuVelho:
@Aster1981: @4kroki: @Klepajro: @Snurq: @doges: @rzep: @rzep:
@kcrgs: @GrzegorzSkoczylas: @GracekPL: @bialaowca: @So_I_Scream:
@DuzyRomek: @buzitozamalo: @buzitozamalo: @Janusz_z_Rivii:
@ziemniaczany_golec: @Kufelsan: @AnkieterPrzegrywu: @Sqbfd:
@twojastaratopredator12: @Deykun: @romek898: @elementyzaskoczenia:
@CreativePL: @technojezus: @monox12: @Spring_is_coming:
@CytrynowySorbet: @szubiduba: @azen2: @bylembordo: @ostr:
@mexicofan: @twojastaratozaraza: @Vini_puh: @Babcia_krzyzowa:
@fukinloner: @Rad-X: @jakub1212: @Ostatni_Narkomanin: @niecodziennyszczon:
@Katsukyun: @Flypho: @QRQ: @KolejnaPolitycznaZielonka: @PDCCH:
@dprtd: @dprtd: @Ice_Glaze: @Shredd1e: @menstruacyjnakaszanka:
@Hurraoptymistyczny:

#tosachiny #chiny #tworczoscwlasna
LuckyStrike - Uwaga hejterzy mam ważny komunikat! Zwołałem was tutaj wszystkich ponie...

źródło: comment_16352751545Ndx0V2xpnrthcDWWXTSjP.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: Serio ziomek, nie wiem co się z Tobą dzieje, na początku oglądałem Twoje filmiki fajnie fajnie można zobaczyć Chiny od środka, ale to co Ty uskuteczniasz na wykopie to jakieś nieporozumienie, usuwanie komentarzy, typowa atencja, ściemy. Przez to obrzydziłeś mi ten kraj naprawdę. To chyba nie tędy droga bo chciałeś pokazać inny świat a robisz chlew. :(
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Możesz mnie komunistyczny pachołku z powrotem tam wrzucić, bo nie zamierzam prowadzić z tobą żadnych dyskusji, skoro twierdzisz, że w Chinach nie ma obozów koncentracyjnych dla Ujgurów, gdzie są oni tam wykorzystywani i mordowani. Nie pozdrawiam.

@tomszczyk: Bo chłop nie potrafi przyjąć do wiadomości, że Chiny to zbrodniczy kraj, który ma krew na rękach niewinnych ludzi. Możesz mu linkować legitne źródła na temat obozów koncentracyjnych dla Ujgurów,
  • Odpowiedz
Serio ziomek, nie wiem co się z Tobą dzieje, na początku oglądałem Twoje filmiki fajnie fajnie można zobaczyć Chiny od środka, ale to co Ty uskuteczniasz na wykopie to jakieś nieporozumienie, usuwanie komentarzy, typowa atencja, ściemy. Przez to obrzydziłeś mi ten kraj naprawdę. To chyba nie tędy droga bo chciałeś pokazać inny świat a robisz chlew. :(


@NikczemnyJudasz: Człowiek w obliczu biedy zdolny jest do wszystkiego, wszystkie te chińskie biznesmeny
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Nie byłam nigdy w życiu na Twoim kanale, nawet tam nie zerknęłam, a jestem na liście, nie wiem kim jesteś i czym się zajmujesz, widzę Cię czasami na RzPS, widzę, że ludzie Cię nie szanują, może mają rację, nie znam Cię, nie wiem o co z Tobą chodzi, żyj jak chcesz, daj żyć innym, generalnie mi to lata, tak jak i całe te Chiny ze swoją potęgą zbudowaną na
  • Odpowiedz
@romek898 ale to ma do rzeczy? Kreci ciekawe moim zdaniem filmiki o Chinach i tyle, co to ma do obozów koncentracyjnych, itp? Nie słyszałem nigdy w filmikach, żeby gadał coś tego typu
  • Odpowiedz