Wpis z mikrobloga

Przy niedzielnej kawce.

SFD powinno dostać jakiś pozew zbiorowy od młodych chłopaków którzy zaczynali na siłowni 2005-2010, za zniszczenie ich młodzieńczych marzeń.

Jak sobie przypomnę jakie tam się lało goowno XD

Przychodzi szczyl z niedowagą, lat 17, przemiana materii taka, że mógłby gar smalcu dziennie zjeść i by nie utył, apetytu zero, bo jak to zwykle w takim wieku i co? I chciał poćwiczyć, słabo szło to przyszedł po poradę.

Kreatynę zostaw, białko zostaw, gainery zostaw, za dwa lata najwcześniej, idź do działu odżywianie.

I tu się zaczyna. 2800kcal. Na śniadanie rozpisali mu owsiankę z chudym mlekiem XD drugie śniadanie, suchy jak skwysyn chleb razowy z szynką z kurczaka i oliwą. Obiad, pierś z kurczaka, gotowana bo zdrowa ( ͡° ͜ʖ ͡°), gotowane brokuły, gotowany suchy ryż, pyszności. Kolacja chudy twaróg z chlebem i z oliwą XD

Fura żarcia, niedobre suche, no przecież typ miał dosyć tej diety po pierwszym śniadaniu a gdzie ją trzymać. Matka w chałupie puka się w głowę co ten Seba odpdala jakiś twaróg, obiadu nie zje, zupy nie zje, ciasta w niedzielę nie zje bo cukier XD

Finał taki że całe życie niedojedzone i zero efektów.

Dział doping to legenda, wchodzi typ o pierwszy cykl zapytać, 2 lata stażu nieźle już zrobiony WYPEŁNIJ ANKIETE XD

Teraz prosta selekcja - >40 w łapie meta 6 tygodni albo prop 8 tygodni XD cudowny cykl. <40 w lapie - poćwicz jeszcze 5 lat DIATANABOL HEHE a na priva w tym samym czasie te same zielone mordy z drugiego konta wysyłają cenniki na malay tigera XD

O badania żaden nie pyta.

Nie wiem czy cokolwiek się zmieniło, ale takiego zlotu bezmózgów jak wtedy internet nie doświadczył.

#sfd #bekazpodludzi #silownia #trening #dieta #sterydy #doping #mirkokoksy
  • 6
@Morcin14:

Ja to mam na psychice jak jak XX lat temu w na jednej z większych siłowni w mieście, młody produkt sfd którego nazwałem sobie Krystian, bo był podobny do brata Pudziana XD opowiadał swoim kolegom, że w tym roku to jeszcze na święta do domu pojedzie, ale za rok to już napewno nie, bo dieta się wyjebe.
@albo_wutka_albo_buk: Znam historię takich co na wesela jeździli z własnymi pojemnikami z jedzeniem, na obiedzie u rodziców rozkładają się z pojemnikami curvera itd. Takie #!$%@? zero taktu czy manier jak idzie się do kogoś w goście i #!$%@? ci w dupę teściowa bo twój rosół ma #!$%@? makro a nawet jeśli to nie wiem jak go wliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@albo_wutka_albo_buk: Najwięksi specjaliści od dietetyki i treningu siłowego wywodzą się z tego forum, byli moderatorami często.
Teraz wszyscy trenerzy uczą się od nich na szkoleniach ale ty wyciągasz tylko rady od debili zwykłych użytkowników