Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, kto nie zdążył zdobyć swojego egzemplarza "Patologi polskiego budownictwa" w akcji przedsprzedażowej, kiedy wysyłka była w cenie, książki, to teraz jest promocja na OLX i wysyłka książek to tylko 5zł do końca miesiąca! Więc dla tych co jeszcze chcieli zdobyć książkę z edycji w twardej oprawie, to jest dobra okazja, do której skorzystania bardzo zachęcam!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wstawiłem kilka ogłoszeń, ale z racji sporego zainteresowania, jeśli nie będzie ogłoszenia z opcją przesyłki i płatności OLX, to znaczy że ktoś już kupił i należy wejść w pozostałe ogłoszenia sprzedającego. Jeśli zdarzyło by się tak, że nie będzie aktywnych, to proszę o ino na priv, to wstawię ogłoszenie z taką wysyłką.
Do wzięcia jest sama książka i pakiet książka+audiobook i gratis ebook!
#patologiepolskiegobudownictwa
Pan_Lobotomiusz - Hej Mirki i Mirabelki, kto nie zdążył zdobyć swojego egzemplarza "P...

źródło: comment_1634925748csUvoZ79ThuhlT89gvycak.jpg

Pobierz
  • 23
Wołam brygadę, jesli ktoś chce zdobyć dla siebie egzemplarz wykopowo-budowlanej książki, bo temat w końcu budowlany, a powstała częściowo w Wykopie:)
Hej Mirki i Mirabelki, kto nie zdążył zdobyć swojego egzemplarza "Patologi polskiego budownictwa" w akcji przedsprzedażowej, kiedy wysyłka była w cenie, książki, to teraz jest promocja na OLX i wysyłka książek to tylko 5zł do końca miesiąca! Więc dla tych co jeszcze chcieli zdobyć książkę z edycji w twardej oprawie, to
Wołam brygadę, jesli ktoś chce zdobyć dla siebie egzemplarz wykopowo-budowlanej książki, bo temat w końcu budowlany, a powstała częściowo w Wykopie:)
Hej Mirki i Mirabelki, kto nie zdążył zdobyć swojego egzemplarza "Patologi polskiego budownictwa" w akcji przedsprzedażowej, kiedy wysyłka była w cenie, książki, to teraz jest promocja na OLX i wysyłka książek to tylko 5zł do końca miesiąca! Więc dla tych co jeszcze chcieli zdobyć książkę z edycji w twardej oprawie, to
Wołam brygadę, jesli ktoś chce zdobyć dla siebie egzemplarz wykopowo-budowlanej książki, bo temat w końcu budowlany, a powstała częściowo w Wykopie:)
Hej Mirki i Mirabelki, kto nie zdążył zdobyć swojego egzemplarza "Patologi polskiego budownictwa" w akcji przedsprzedażowej, kiedy wysyłka była w cenie, książki, to teraz jest promocja na OLX i wysyłka książek to tylko 5zł do końca miesiąca! Więc dla tych co jeszcze chcieli zdobyć książkę z edycji w twardej oprawie, to
Wołam brygadę, jeśli ktoś chce zdobyć dla siebie egzemplarz wykopowo-budowlanej książki, bo temat w końcu budowlany, a powstała częściowo w Wykopie:)
Hej Mirki i Mirabelki, kto nie zdążył zdobyć swojego egzemplarza "Patologi polskiego budownictwa" w akcji przedsprzedażowej, kiedy wysyłka była w cenie, książki, to teraz jest promocja na OLX i wysyłka książek to tylko 5zł do końca miesiąca! Więc dla tych co jeszcze chcieli zdobyć książkę z edycji w twardej oprawie, to
PanLobotomiusz - Wołam brygadę, jeśli ktoś chce zdobyć dla siebie egzemplarz wykopowo...

źródło: comment_1634926637RAGg0hcG8wr6OT7jpuaK7g.jpg

Pobierz