Wpis z mikrobloga

Wyścig zbrojeń między Chinami a USA, czyli rakiety kosmiczne vs trans admirał. Chiny ujawniają rakiety kosmiczne zdolne przenosić ładunki nuklearne na orbitę, USA odpowiada trans admirałem

Znalezisko o takim tytule wrzuciły nasze #4konserwy oczywiście z tagiem #bekazlewactwa

Teraz zobaczmy jak jest naprawdę:

Po pierwsze - admirałem jest tylko z nazwy. United States Public Health Service to formacja mundurowa, ale zajmująca się zdrowiem publicznym. Nie jest organizacją bojową, ale z racji tego, że jest mundurowa to ma tytuły jak w armii. Podobnie jak np. u nas w Straży Pożarnej masz Generałów, Brygadierów i Kapitanów. Nikt jednak nie twierdzi, że mają walczyć z rosyjską inwazją.

Więc mówienie tu o "wyścigu zbrojeń" przez @MSDS jest zwykłą manipulacją, bo ta jednostka żadnymi statkami nie dowodzi ani w wojnie aktywnie udziału brać nie będzie.

Po drugie - jako lekarz Rachel Levine ma bardzo dobre kompetencję i nasze prawaczki się już kiedyś o to zesrały.

W skrócie - Dr. Rachel Levine - absolwentka Harvardu, lekarka, założycielka oddziału chorób dziecięcych na Penn State Hershey Medical Center, Lekarz Generalny stanu Pensylwania w latach 2015-2017 a od 2017 Sekretarz ds. Zdrowia w tym stanie. Zatwierdzona jednogłośnie na tą pozycję przez kontrolowany przez Republikanów senat, który nie miał wątpliwości co do jej kwalifikacji. Obecnie zatrudniona przez administrację Bidena jako Asystent Sekretarza d.s. Zdrowia.

No ale jest osobą transpłciową więc #bekazlewactwa co nie Mati?

#neuropa #usa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays
Pobierz
źródło: comment_1634716601Pog8tMpaGw6lgJ2y6Q6az9.jpg
  • 84
@MSDS: Udowodnił że jesteś galaktycznym umysłem, który przedkłada ideologię, w tym wypadku niechęć do osób trans, ponad wszystkie możliwe kompetencje jakie ta sama osoba może posiadać, do pełnienia danego stanowiska. Zabawnie brzmią słowa jak to nie jesteś "lewackim totalitarystą", który "daje ludziom stanowiska tylko dlatego że są trans/bi/gejami", i tak dalej - skoro jesteś dokładnie tym samym co ten straszny "lewacki totalitarysta". Zwrot przeciwny, ale wektor ten sam, kek. Oni, te
@mnik1:

Totalitaryzm (dawniej też: totalizm, łac. totalis – cały, całkowity) – system rządów (reżim polityczny) oparty na obowiązującej wszystkich ideologii, w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe


która część pasuje do tego co napisałem? bo na razie moja opinia jest nieprawomyślna z waszą ideologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Warto wiedzieć
@MSDS: Przecież od razu widać, jaką narrację próbowałeś forsować, pisząc o wyścigu zbrojeń. A teraz wciskasz, że nie chodziło o armię. Pomijanie informacji kluczowych dla zrozumienia danego wydarzenia to też manipulacja.

Teraz nawet nie masz odwagi się przyznać, tylko stroisz miny i udajesz, że nie, że wcale nie o to chodziło. Jak przedszkolak który szyderczo powtarza nieładnej koleżance, że jest piękna, a gdy ktoś mu mówi, by się #!$%@?ł, to obrusza
Prawicowe Wypierdki ostatnio działają według jednego schematu. Ktoś wrzuca znalezisko że Chiny coś zrobiły a w komentarzach ktoś wrzuca coś podobnego na Zachodzie tylko z flagami LGBT, okraszone prześmiewczym komentarzem jaki zachód głupi oraz jak upada.


@Frasad: No niestety to klasyk propagandy. "Słaby i zgniły moralnie liberalny Zachód" vs. "silna i konserwatywna Rosja/Chiny".
@MSDS: Albo jestes miłośnikiem ruskich onuc albo pożytecznym idiota. Tworzenie znalezisk typu „Chiny/Rosja potężne, a zachód słaby bo lewactwo” to kropka w kropkę najgłupsza ruska propaganda.

Pytanie tylko czy ty jestes tak głupi, ze do ciebie to trafia czy po prostu tak nie lubisz zachodniej cywilizacji, ze takie brednie ci nie przeszkadzają