Wpis z mikrobloga

Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni, a w przypływie nieuzasadnionego entuzjazmu postanowiłem zaryzykowac i wyszło jak zawsze (,)
W #!$%@? i rady normictwa, żeby być pewnym siebie xD
Skoro ma chłopaka to po co że mną pisała praktycznie codziennie xD tak samo jak się widzieliśmy w pracy na korytarzu to też zawsze coś

Nie masz ryja - nie jesteś człowiekiem, jesteś śmieciem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki
Goronco - Gadam i piszę sobie z babką od paru tygodni, a w przypływie nieuzasadnioneg...

źródło: temp_file8882612929180668058

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
Skoro ma chłopaka to po co że mną pisała praktycznie codziennie xD


@Goronco: Mam dla Ciebie złe info, jeżeli nie napisała na początku że ma to znaczy że raczej nie miała wtedy, albo w ogóle, więc rozpatrywała Cię jako potencjalnego kandydata, ale po zastanowieniu nie pykło coś i dała wymówkę na odwrót.
  • Odpowiedz
  • 885
@Goronco: Przecież w ogóle nie chciała wejść w wymianę zdań tylko wysyłała wiadomości żeby Cię zlać od początku. W ogóle nawet nie próbowała ciągnąć rozmowy...
  • Odpowiedz
hej miłego dnia

super dzień się szykuje

(pisanie nadal mimo oczywistej zlewki)


@Goronco: ja nie wiem, ludzie tu się smieją z tych redpillowców ale jak czytam te screeny z rozmów to niektórym z was serio przydałby jakiś redpillowy bootcamp żeby nauczyli was trochę szacunku do siebie i tego jak nie być totalnym simpem.
  • Odpowiedz
@Goronco:
Przecież ona przez kilka ostatnich dni odpisywała pojedynczymi słowami albo samymi emotkami. Tak nie wygląda pisanie z kobietą, która jest Tobą zainteresowana.
  • Odpowiedz
@Goronco No przecież tutaj po screenach ewidentnie widać, że laska nie chciała wchodzić z Tobą w rozmowę. Kobieta jakkolwiek zainteresowana Tobą starała by się ciągnąć rozmowę, wrzucać nowe tematy itd. Poza tym powinieneś od początku badać temat czy z kimś się spotyka lub kogo ma, nie po zainwestowaniu kilku dni gdzie piszesz dzień dobry xD
  • Odpowiedz
@Goronco: pisałeś do niej jak desperat, ona chciała uciec z tej rozmowy ale nie miała jaj powiedzieć Ci "weź #!$%@?". Nic tak nie odpycha jak desperacja, nie pisz tak do nikogo,
  • Odpowiedz
@Goronco: zamiast pisać wiadomości na fb to trzeba było w pracy zagadać i zaprosić na kawę, kino lub spacer i byś miał od razu odpowiedz a nie że w pracy powiesz cześć i chowasz się za klawiaturą.
  • Odpowiedz