Wpis z mikrobloga

Wyścig zbrojeń między Chinami a USA, czyli rakiety kosmiczne vs trans admirał. Chiny ujawniają rakiety kosmiczne zdolne przenosić ładunki nuklearne na orbitę, USA odpowiada trans admirałem

Znalezisko o takim tytule wrzuciły nasze #4konserwy oczywiście z tagiem #bekazlewactwa

Teraz zobaczmy jak jest naprawdę:

Po pierwsze - admirałem jest tylko z nazwy. United States Public Health Service to formacja mundurowa, ale zajmująca się zdrowiem publicznym. Nie jest organizacją bojową, ale z racji tego, że jest mundurowa to ma tytuły jak w armii. Podobnie jak np. u nas w Straży Pożarnej masz Generałów, Brygadierów i Kapitanów. Nikt jednak nie twierdzi, że mają walczyć z rosyjską inwazją.

Więc mówienie tu o "wyścigu zbrojeń" przez @MSDS jest zwykłą manipulacją, bo ta jednostka żadnymi statkami nie dowodzi ani w wojnie aktywnie udziału brać nie będzie.

Po drugie - jako lekarz Rachel Levine ma bardzo dobre kompetencję i nasze prawaczki się już kiedyś o to zesrały.

W skrócie - Dr. Rachel Levine - absolwentka Harvardu, lekarka, założycielka oddziału chorób dziecięcych na Penn State Hershey Medical Center, Lekarz Generalny stanu Pensylwania w latach 2015-2017 a od 2017 Sekretarz ds. Zdrowia w tym stanie. Zatwierdzona jednogłośnie na tą pozycję przez kontrolowany przez Republikanów senat, który nie miał wątpliwości co do jej kwalifikacji. Obecnie zatrudniona przez administrację Bidena jako Asystent Sekretarza d.s. Zdrowia.

No ale jest osobą transpłciową więc #bekazlewactwa co nie Mati?

#neuropa #usa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays
rzep - Wyścig zbrojeń między Chinami a USA, czyli rakiety kosmiczne vs trans admirał....

źródło: comment_1634716601Pog8tMpaGw6lgJ2y6Q6az9.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ale tutaj opis wydaje się być prawdą. Nie zakopię tego, bo nie ma za co. No chyba że duplikat


@galonim: Gdzie tam masz prawdę? Link do anonimowego profilu na twitterze linkujący jakiś filmik, który twierdzi, że to niby ta osoba.
  • Odpowiedz
Gdzie tam masz prawdę? Link do anonimowego profilu na twitterze linkujący jakiś filmik, który twierdzi, że to niby ta osoba


@rzep: Przyznam szczerze, że nawet nie otwierałem linka. Przeczytałem opis i jest w nim wszystko czego potrzebowałem, czyli opisane że to admirał ds. zdrowia.
  • Odpowiedz