Wpis z mikrobloga

Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolog a tu hałda buraków xD. Co ci rolnicy mają w bani. Od razu powiem, że droga dojazdowa do działki z burakami jest z innej strony ale chyba ktoś uznał, że na cudzej działce będzie lepiej xD
#nieruchomosci #budujzwykopem #dzialka #rolnictwo
internety - Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolo...

źródło: comment_1634398554JB5MUndN5oXb04cEuAqeRJ.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Żaden bait Mireczku. Jutro będę na spacerze to zrobię znów zdjęcie. A na wsi jestem znany i jakoś nigdy nie miałem problemu. Ten sąsiad co zasiał rzepak jest z innej wsi tylko ma tu pole a ten z burakami to może być nawet z bardzo daleka bo teraz przejechanie 20 km na pole to żaden problem. Nie ma obowiązku znać wszystkich we wsi a ten który to zrobił też
  • Odpowiedz
Na razie napisałem na lokalnej grupie gdzie jest ok 1000 mieszkańców gminy, że szukam właściciela buraków bo chce wystawić rachunek za bezumowne użytkowanie gruntu i czekam


@internety: nie czekaj tylko sprzedawaj, obecna cena to ok. 28€/tona. Twoja działka twoje buraki
  • Odpowiedz
@internety w mojej gminie koleś sprzedał kilka działek, jedna obok drugiej po zabudowę. Podobno miał być do nich dojazd, ale nagle okazało się że 3/4 szerokości dojazdu to nadal czyjaś działka i dojazdu nie ma xD
  • Odpowiedz
ty działke kupiłeś i jest twoja, to ze on po twoim sieje to w piździe to masz, mozesz mu zaorać i ci #!$%@? zrobi, wiem bo przerabiałem


@JK91: potwierdzam, też przerabiałem. Przyszedł geodeta, zakołkował, tego samego dnia firma postawiła płot. Wiedziałem że będzie inba z tym gościem, więc przygotowałem się na szybką akcję. A i na początku chciałem po dobroci, to nie chciał ze mną gadać. Jak płot stanął to
  • Odpowiedz
@internety: Jeżeli to jest ktoś z daleka a nie z twojej wioski, to się nie #!$%@? i wystawiaj to na olx. Przy okazji postaw sobie tabliczkę teren prywatny zakaz śmiecenia.
  • Odpowiedz
@internety: Jak stary działkę kupował to też dotychczas ktoś tam sobie coś sadził. Dogadał się z sąsiadem, że ma zapytać czy może posadzić, a część plonów ma oddać. No i oczywiście po roku nie dał plonów, trzeba było się dopraszać. A po dwóch latach to nawet nie pytał, sadził sobie kiedy chciał, a wtedy właśnie stary chciał odgrodzić dodatkowe 100 m xD Więc po prostu przesunął płot na tej już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@internety: skoro to twoja działka a do jutra właściciel buraków się nie odezwie, to wbij w ziemię obok buraków stojak na panel z ogłoszeniem że je oddasz za darmo, wywóz we własnym zakresie i czekaj aż powoli zaczną znikać
  • Odpowiedz
@internety: zostaw to póki co bez żadnego zgłaszania, jak przyjedzie ekipa z cukrowni do transportu tych buraków to zadzwoń na policję, że ktoś kradnie Twoje plony xD
  • Odpowiedz