Wpis z mikrobloga

Niezbyt urodziwy, skromny chłopak pracujący w piekarni nabył kurtkę, ciesząc się z tego zakupu. Czy trzeba się tym faktem jak wszystkim chwalić w social mediach w XXI wieku, to już temat na osobną dyskusję.
Niestety, dla #p0lka nawet taki głupy pretekst jest dobry, żeby przeprowadzić atak na chłopaka niegrzeszącego przesadną urodą i pojechać oczywiście z virgin shamingiem. Bo hehe wiesz, ja przez fakt że posiadam cip** między nogami mam nieograniczony dostęp do seksu, a ty na jakimś ciele leżałeś? To jedyna wartość, którą one rozumieją w życiu.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Niezbyt urodziwy, skromny chłopak pracujący w piekarni nabył kurtkę, ciesz...

źródło: comment_16343107303TPsxv3wBCUTrjXIlwfmpr.jpg

Pobierz
  • 61
@trevoz: Popieram jechanie jak po burej suce po ludziach popierających złodzieja Obajtka, Ziobre, Kaczyńskiego, itp. masz charmandera na profilowym i popierasz pis?! #!$%@? co ja widzę? najwidoczniej lubisz seks analny, bo jak inaczej zinterpretować głosowanie na partię, która wprowadziła reżim sanitarny. Jak oficjalnie przyznajesz się do głosowania na takie gówno jak pis to czego możesz oczekiwać? jak wchodzisz na stadion Legii w szaliku Widzewa Łódź to też dziwisz się, że ktoś
Wyzywanie od .urw kobiet (i nie tylko kobiet) strajkujacych przeciwko katolickiemu szariatowi daje pelne przyzwolenie na jezdzenie po tych pislamistach, ktorzy szykuja nam drugi Afganistan