Wpis z mikrobloga

Niezbyt urodziwy, skromny chłopak pracujący w piekarni nabył kurtkę, ciesząc się z tego zakupu. Czy trzeba się tym faktem jak wszystkim chwalić w social mediach w XXI wieku, to już temat na osobną dyskusję.
Niestety, dla #p0lka nawet taki głupy pretekst jest dobry, żeby przeprowadzić atak na chłopaka niegrzeszącego przesadną urodą i pojechać oczywiście z virgin shamingiem. Bo hehe wiesz, ja przez fakt że posiadam cip** między nogami mam nieograniczony dostęp do seksu, a ty na jakimś ciele leżałeś? To jedyna wartość, którą one rozumieją w życiu.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
Pobierz hauser15 - Niezbyt urodziwy, skromny chłopak pracujący w piekarni nabył kurtkę, ciesz...
źródło: comment_16343107303TPsxv3wBCUTrjXIlwfmpr.jpg
  • 61
@akwes: a co ty taki nie zdecydowany? no napisz, że popierasz kunfederacje czy inny pis i po sprawie. Po co sie tak bunkrujesz ze swoimi zajebistymi poglądami? taki ledwo ciepły jesteś. To jak? niech żyją grzesio sraun i inne baśniowe stwory z kunfederacji, czy może niech żyje jaruś kaczyński?
a co ty taki nie zdecydowany? no napisz, że popierasz kunfederacje czy inny pis i po sprawie. Po co sie tak bunkrujesz ze swoimi zajebistymi poglądami? taki ledwo ciepły jesteś. To jak? niech żyją grzesio sraun i inne baśniowe stwory z kunfederacji, czy może niech żyje jaruś kaczyński?


@69lukas69miami69: w przeciwieństwie do ludzi głupich, po prostu uważam, że nikt nie ma prawa obrażać drugiej osoby, a jeżeli to robi to robi
@69lukas69miami69:

jesteś pisiakiem i kunfederatą, im szybciej zrozumiesz, że symetryści to najwięksi sprzymierzeńcy pisu tym szybciej wyjdziesz z bańki p0laka

No i nie tylko z poglądami masz problem ale i z logiką. Wyobraź sobie, że swoje poglądy można wyrażać na więcej sposobów niż tylko obrażaniem innych ludzi. Jak to rozumiesz może w końcu uda ci się kiedyś coś osiągnąć.

Wygląda na to, że nawet nie rozumiesz słów, które używasz, bo ktoś
@akwes: a co ty osiągnąłeś z twoimi poglądami, że "obie strony są głupie"? symetryści to największe bezmózgi kreujące się na wszechwiedzących omnibusów xD żal mi tego kraju rządzonego przez właśnie takich mędrców jak ty. Jak tam inteligencie? pis jest zły ale PO też złe? hahaha żałosny wyk000pku masz poglądy starej kury domowej ze wsi a myślisz, że jesteś ponad wszystkimi XD
@hauser15: Ale to jest żenujące.

To, że gość się cieszy takimi drobnostkami świadczy tylko o tym, że jest szczęśliwym człowiekiem. Kupił kurtkę i się nią chwali, lepsze to niż dawanie dupy jak typowa p0lka na erasmusie i chwalenie się czymś takim. Na nieszczęście tego gościa przyszła p0lka, która wszystko sprowadza do seksu i oczywiście musi się przywalić, bo to jedyne co w życiu rozumie.
Pobierz tbhilt - @hauser15: Ale to jest żenujące.

To, że gość się cieszy takimi drobnostka...
źródło: comment_1634326037Hnvn0YOSub9nTNLeUfEbVX.jpg
@69lukas69miami69:

a co ty osiągnąłeś z twoimi poglądami, że "obie strony są głupie"?

Nie powiedziałem tak. Wyjaśnię ci poraz kolejny. Obrażanie innych jest złe. Nie mówiłem, że lewaki czy prawaki są głupie, więc przestać sobie wymyślać.

symetryści to największe bezmózgi kreujące się na wszechwiedzących omnibusów xD

Tak samo jak osoby, które obrażają innych a wymagające tolerancji od innych.

żal mi tego kraju rządzonego przez właśnie takich mędrców jak ty.

Znowu