Wpis z mikrobloga

Niezbyt urodziwy, skromny chłopak pracujący w piekarni nabył kurtkę, ciesząc się z tego zakupu. Czy trzeba się tym faktem jak wszystkim chwalić w social mediach w XXI wieku, to już temat na osobną dyskusję.
Niestety, dla #p0lka nawet taki głupy pretekst jest dobry, żeby przeprowadzić atak na chłopaka niegrzeszącego przesadną urodą i pojechać oczywiście z virgin shamingiem. Bo hehe wiesz, ja przez fakt że posiadam cip** między nogami mam nieograniczony dostęp do seksu, a ty na jakimś ciele leżałeś? To jedyna wartość, którą one rozumieją w życiu.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
Pobierz hauser15 - Niezbyt urodziwy, skromny chłopak pracujący w piekarni nabył kurtkę, ciesz...
źródło: comment_16343107303TPsxv3wBCUTrjXIlwfmpr.jpg
  • 61
@hauser15: ...xd. poooo pierwsze pan tomi ma w nicku babies lives matters...pooo drugie , wrzucił zdjęcie danej kurtki na początku, ktoś napisał, żeby wrzucił zdjęcie jak na nim leży (dla zwały ofc), tomi łyknął. Po trzecie spora część komentarzy to większe lub mniejsze jajcury w stylu, na takiego kawalera to panienki tylko czekają. Ps. Tomi wygląda przeciętnie ale nie ma tragedii, powinien dać rade ogarnąć dupeczke ale jego poglądy mogą być
@hauser15: Źle na nim leży ta kurtka. Widać po barkach, rękawach i gdzie się kończy zamek że jest za duża.
Facet nie jest brzydki, ma dobrą szczenę i opaliniznę wystarczy mu ogarnąć fryzurę i bardziej dopasowane ubrania.
PS.
Skąd pomysł że to dziewczyna? W avatar możesz wrzucić co chcesz a z doświadczenia choćby na tagach wykopowych widzę że najbardziej chłopakom dowalają inni chłopacy.
@Jerry664: gdyby Adolf Hitler rządził w Polsce to tacy jak ty czy tamten idiota któremu odpowiadałem pisaliby pewnie, że w ten Hitler zły, ale inni nie lepsi. Myślicie pewnie, że jesteście gigabrainami, a w rzeczywistości wychodzi totalny n00rmie polityczny
gdyby Adolf Hitler rządził w Polsce to tacy jak ty czy tamten idiota któremu odpowiadałem pisaliby pewnie, że w ten Hitler zły, ale inni nie lepsi. Myślicie pewnie, że jesteście gigabrainami, a w rzeczywistości wychodzi totalny n00rmie polityczny


@69lukas69miami69 Ładny autoportret @
nastąpił incydent kałowy! już możesz iść spać intelektualisto. Wiemy wiemy: "obie strony som głupie" xD


@69lukas69miami69: to co piszesz nie ma nic wspólnego z intelektualizmem. Po prostu przedawkowałeś internet i dałeś się wciągnąć wojenkę polsko-polską sterowaną przez polityków którzy potem idą pić razem wódkę na urodzinach u Mazurka.

Odstaw internet bo jesteś na prostej drodze do takiej radykalizacji, że może cię ona skłonić do terroryzmu.