Wpis z mikrobloga

Darzbór, oby wyk*pkom d000pska popękały od bambinizmu xD


@PanKracy582: nie trzeba być bambistą. Bambistą nie jestem, ale uważam myśliwych za #!$%@?ów. Ktoś zabijający losowe zwierzęta dla przyjemności ma coś z głową.
  • Odpowiedz
@ak_kubel: jak je teraz zastrzelisz to nie odchowają młodych btw na celowniku masz ich matke
mam sarny dziko żyjące obok siebie i powiem ci przeyebane mają coraz bardziej z roku na rok, jak nie samochody, to dzikich leśnych terenów praktycznie nie już nie ma tak żeby miały jak spokojnie żyć, przez to się wpieprzają na działki prywatne w poszukiwaniu jedzenia, a jeszcze tacy jak ty hobbystycznie je zabijają. (
  • Odpowiedz
  • 2
@SarahC to nawet nie jest celownik tylko lornetka, sarna jest gatunkiem który woli tereny śródpolne i w nich radzi sobie lepiej niż w lesie(ma większą dostępność pożywienia i mniej drapieżników jest jej w stanie tam zagrozić, według różnych publikacji naukowych przedstawiciele tego gatunku w terenach otwartych są o ok. 30% więksi od leśnych odpowiedników), też umiem rozpoznań wiek i kondycję fizyczną osobników i nigdy nie strzelam do pierwszej lepszej sztuki
  • Odpowiedz
@zordziu:
nie musisz mnie wołać jak rozwijasz swoją świętą misję wyjaśniania innym jak bardzo jestem nie warty uwagi :))))

nie trzeba być bambistą. Bambistą nie jestem, ale uważam myśliwych za #!$%@?ów. Ktoś zabijający losowe zwierzęta dla przyjemności ma coś z głową.

@Tymajster:
czyli co, nie trzeba regulować ilości zwierzyny? bo od tego są myśliwi (między innymi)
  • Odpowiedz
@ak_kubel: Czy jak jest gdzieś polowanie to są jakieś znaki ostrzegawcze czy coś?
Czasem się zastanawiam czy nie wpadnę rowerem do lasu gdzie właśnie odbywa się jakieś polowanie.
Gdzieś takie rzeczy są ogłaszane?
  • Odpowiedz
@ak_kubel: O widzę że widoczność niemal zerowa, czyli możesz walić we wszystko co się rusza bo usprawiedliwisz się celowaniem w dzika.
Czemu tak rano? Jak chodzę po polach w normalnych godzinach to zwierzyny sporo a widoczność dużo lepsza.
  • Odpowiedz