Wpis z mikrobloga

Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na c--j oni na proteście przed wyjściem z unii poruszają temat szczepień xD

Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone, a dodatkowo takie "ręka w góre kto sie niezaszczepił" - i zaraz ludzie na siebie patrzą nawzajem spod byka. Przyszli na protest zjednoczeni w jednej sprawie (przeciwko wyjściu z EU), a ktoś zza mikrofonu znowu ich dzieli

I jeszcze to "musimy". Nikt nic nie musi.

Znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6310999/musimy-wszyscy-przyjac-zczepionke/

#protest #polska #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #koronawirus
Rabusek - Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na c--j oni na proteście przed...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wycu91: ale trzeba pamiętać o zasadach europejskich, to są protesty o pozostanie w ue więc nic dziwnego że organizatorzy będą mówili czym są wartości unijne.
  • Odpowiedz
Łapię się za głowę jak można było s--------ć i zaprzepaścić tyle szans od 2015.


@2023: Ch... by to zmieniło, głosujących patoli jest większość, tak było przy wyborach prezydenckich, co z tego, że wykształceni poszli na Trzaskowskiego, jak Dudzia poobiecał - emeryci i cała reszta bandy pisu się zmobilizowali i wygrała jedyna słuszna opcja.

Tutaj opozycja może wszystko wytykać, pis pluje na wszystkich, a wyborcy pisiorów mówią, że to deszcz i
  • Odpowiedz
@Rabusek:
Masz dwie opcje:
- wyjscie z unii i szczepionki (bo pis jest za szczepionkami)
- pozostanie w ue i szczepionki

Którą opcję wybierasz? Jak przerasta cię taka prosta arytmetyka to może rzeczywiście lepiej żebyśmy z tej unii wyszli
  • Odpowiedz
- wyjscie z unii i szczepionki (bo pis jest za szczepionkami)

- pozostanie w ue i szczepionki


@kanapeczka_z_kanapa: Ty nadal nie rozumiesz. Sam doszedłeś do wniosku, że niezależnie czy jesteśmy w unii czy nie szczepienia będą - więc pytam jeszcze raz - po co poruszać temat dzielący ludzi na proteście w innej sprawie?

Którą opcję wybierasz?

ja żadną :) nie moge sie zaszczepić, na szczęscie nadal są wyłączenia medyczne
  • Odpowiedz
: Bardziej mnie przeraża ryj marty lempart na tym wiexu xD to jest jakaś abstrakcja, bo znowu ośmieszy i skłóci kolejny oddolny ruch


@Kismeth: tak się to robi, wpuszczając kreta. to samo było z kod i kijkowskim.
  • Odpowiedz
@Rabusek tonacy chwytaja sie brzytwy przez brak argumentow ktorymi moga dotrzec do wyborcow pis, a pis na tym kapitale utwardza swoja pozycje sezon 12

Ten serial nie ma zadnych plot twistow.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Szkoda, że takie posty #neuropa nigdy nie zauważa. Wolą gonić za zajączkiem, niż go złapać. Tak działa obecna opozycja. Boją się objąć stery, bo wygodnie jest być na miejscu krytyka i tyle.
  • Odpowiedz
Tak jak napisałem, wszystko zaczyna się od ALE, kończy na wyjściu.


@miki4ever: wiesz, czy to w relacjach biznesowych czy romantycznych jeśli znajomy/znajoma nie mógłby mieć żadnych ale, bo od razu grożonoby zerwaniem, mocno sugerowałbym żeby sam/sama taką relację skończyła.
  • Odpowiedz
@Rabusek: koleś, który miał mikrofon jest lekarzem.

Zresztą nawet bez tego już szczujnia puściła w ruch szczekaczy, że te zgromadzenie to wylęgarnia wirusa.
  • Odpowiedz