Wpis z mikrobloga

Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na c--j oni na proteście przed wyjściem z unii poruszają temat szczepień xD

Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone, a dodatkowo takie "ręka w góre kto sie niezaszczepił" - i zaraz ludzie na siebie patrzą nawzajem spod byka. Przyszli na protest zjednoczeni w jednej sprawie (przeciwko wyjściu z EU), a ktoś zza mikrofonu znowu ich dzieli

I jeszcze to "musimy". Nikt nic nie musi.

Znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6310999/musimy-wszyscy-przyjac-zczepionke/

#protest #polska #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #koronawirus
Rabusek - Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na c--j oni na proteście przed...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: nie wiem czy na serio pytasz dlaczego czy to tylko twój manifest aby tego nie robić, ale robią to dlatego, bo pojawiają się tam osoby, które są bardzo za szczepieniami i uważają, że taka wypowiedź może uratować komuś życie, szczególnie że dzisiaj było tam sporo starszych osób.
Czy robią dobrze to każdy sobie może sam odpowiedzieć, jakbym ja miał taką samą publikę to powiedziałbym to samo.
  • Odpowiedz
  • 4
@Voraz: Ale to nie jest protest szczepionkowy. Niech mowia, ale niech potem nie będzie płaczu ze coś te protesty umarły, dokładnie tak jak te proaborcyjne
  • Odpowiedz
@Rabusek: To tylko dowodzi temu, że te protesty są sterowane. Jestem zdumiony jak łatwo jest wyprowadzić ludzi na ulice pod byle pretekstem (pisowcy i tak nigdy nie wyjdą z unii) a kiedy przegłosowywane są coraz to durniejsze ustawy ograniczające ludziom wolność czy podwyższające podatki, to cisza... :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: we wszystkim znajdziesz coś co ci się nie podoba, szczególnie jak jest tam dużo ludzi. Tu szczepionki, tam Marta Lempart, na paradach lgbt osobę z gumowym dildosem na czole, na marszu niepodległości jakiś kibol kogoś pobije. Moim zdaniem powinno się patrzeć na motyw przewodni.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Podobne spostrzeżenia miałem wtedy, a wcześniej z KOD, gdy wpychali szemranych typów na liderów, próbując zbić na tym kapitał polityczny (a zbili sobie co najwyżej dupsko).

PS. Mam o Tobie notatkę "pisowczyk/prawak?", przejrzałem kilka wpisów i chyba żadne się nie aplikuje?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: i teraz postaw się na miejscu Tuska. Wracasz z UE pobawić się w opozycję w Pl. Coś tam kilka razy celnie pukntujesz PiS. Poparcie rośnie a pojawiają się miernoty które strzelają Ci cały czas w nogi xD jak ci z imigrantami na granicy, teraz że szczepionkami czy urodziny mazurka. PiS wziął wszystkich za mordy i mówili to co partia kazała a w PO to każdy samowolka a to są
  • Odpowiedz
nic tak nie szkodzi polskiej opozycji jak ona sama


@2023: a co jeśli PiS opłaca ludzi w opozycji, aby udawali takie s---------y umysłowe? Bo trudno uwierzyć, że po odejściu Tuska zostali tam sami idioci (chociaż w sumie...).
  • Odpowiedz
Dokładnie tak zaczął sie brexit. Chcemy zostać, ale…i to ale zrobiło różnice.


@miki4ever: dokłądnie tak r-------o strajk kobiet, prosty postulat - PiS odpiernicz się od konstytucji i od kompromisu aborcyjnego
ale nie, trzeba było dodać kolejne, nie mające już takiego poparcia i co?
guano
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: To inna dyskusja. Strajk kobiet miał racje bytu, póki trzymał się kwestii aborcji. Jak dołączyły się do niego ludzie tworzący 20 postulatów to już padło.

Mam nadzieje, ze tu opozycja protesty zakończy na jednym przekazie, kwestii pozostania w Unii
  • Odpowiedz
Mam nadzieje, ze tu opozycja protesty zakończy na jednym przekazie, kwestii pozostania w Unii


@miki4ever: oby bo to jest nośny temat (no nawet wyborcy PiS chcą w większości pozostać w UE) i można by tu łatwo zrobić wyraźmy podział na tych którzy chcą zostać vs PiS (konfederacja jak zwykle stoi z boku tych rozważań)
Ale już pojawiają się pęknięcia...

Nic się nie uczą z przykładu Węgier, NIC.
  • Odpowiedz
@miki4ever: no właśnie, opozycja tam już się kilka razy zbierała razem a potem cięła wzajemnie i Orban nadal u władzy
Ale wyciągnęli wnioski i do kolejnych wyborów idą pod jedną listą (cała opozycja poza Jakobikiem - u nas też Konfa by nie poszła). Przy metodzie liczenia głosów promującej wielkie bloki to jest jedyna droga. Nasi są jakiś jeden cykl wyborów w plecy z wyciąganiem wniosków. Jest to tym dziwniejsze że
  • Odpowiedz
@Rabusek: ale nie oczekuj od opozycji inteligentnego i madrego dzialania.

Widzisz Nitrasa, Jachire albo Pomaske, Jonskiego czy Szczerbe na stanowiskach ministerialnych? Wyobrazasz sobie, jakie decyzje ci ludzie by podejmowali? Wlasnie dlatego jestem za pisem, poniewaz poziom skretynienia opozycji przekracza wszelkie granice mojej akceptacji.
  • Odpowiedz