Wpis z mikrobloga

Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na #!$%@? oni na proteście przed wyjściem z unii poruszają temat szczepień xD

Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone, a dodatkowo takie "ręka w góre kto sie niezaszczepił" - i zaraz ludzie na siebie patrzą nawzajem spod byka. Przyszli na protest zjednoczeni w jednej sprawie (przeciwko wyjściu z EU), a ktoś zza mikrofonu znowu ich dzieli

I jeszcze to "musimy". Nikt nic nie musi.

Znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6310999/musimy-wszyscy-przyjac-zczepionke/

#protest #polska #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #koronawirus
Rabusek - Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na #!$%@? oni na proteście prz...
  • 64
Osobiście nie jestem za wyjściem z Unii, ale na #!$%@? oni na proteście przed wyjściem z unii poruszają temat szczepień xD


@Rabusek:
Bo są mądrzy. Tak samo jak nie powinno dziwić, że nie będą twierdzili, że ziemia jest płaska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirrak: szczepionki, uchodźcy, "wolna aborcja" etc tematy mocno polaryzują społeczeństwo.
A tu się trzeba zjednoczyć żeby #!$%@?ć tych patałachów.
@Rabusek szybszy byłeś.
Dlaczego zawsze muszą być najgłośniejsze skrajności. Jak nie z prawej to z lewej.
Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone, a dodatkowo takie "ręka w góre kto sie niezaszczepił" - i zaraz ludzie na siebie patrzą nawzajem spod byka. Przyszli na protest zjednoczeni w jednej sprawie (przeciwko wyjściu z EU), a ktoś zza mikrofonu znowu ich dzieli


@Rabusek: W punkt ! Opozycja ma się jednoczyć nie dzielić i tym tekstem tylko dzielą ludzi. No #!$%@? divide and conquer to władza może robić a nie przed