Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova w dieslach pękały dosłownie głowice w dodatku panewki potrafiły ubić blok. GDI zabijało się nagarem i *UJ strzelał głowice. Jeszcze pół roku temu na oto Moto stało 20 galantow z czego 8 to właśnie gdi z uszkodzoną głowicą. Silniki V6 były dopracowane, jednak nie znosiły tak dobrze próby czasu i remonty były nieopłacalne. Nie mniej te V6 były najlepsze. Szkoda, że większość to zajechanie trupy z ubytkiem mocy.

Nie widzę nic
@PomidorovaLova no nie wiem czy takie "kobiece". Mimo wszystko calibra w Europie cieszy się zdecydowanie większym powodzeniem. Jakieś 3-4 miesiące temu widziałem ogłoszenie calibry w cabrio z przebiegiem 60k km za 24000 €. Po 3 dniach znikło, nie wiem co się z nim stało. Wiem że calibra ma opinię wieś wozu ale to bardzo poszukiwany samochód o ile progi i podłoga nie stanowia dwóch oddzielnych bytów.
Który silnik Mitsubishi w Galancie był awaryjny? Napewno nie R4 2.4 ani 2.5 V6.


@PomidorovaLova: 2.0 też spoko, ale to główny silnik mitsu więc musiał być dobry, 4g63, z tym blokiem wychodziło kupę aut drogowych od mitsu a nawet w evo to siedziało.

Z Twoją calibrą nie miałam nigdy do czynienia ale nie porównywałabym takiego rumpla z gablotką klasy Galant


@PomidorovaLova: XD calibra ucierpiała strasznie przez wieśtunerów, ale dzisiaj zachowaną
@krzyu: Gratuluje Mireczku i zazdroszczę, gdybym mógł przeżyć swoją młodość jeszcze raz to na 100% w wieku 20-23 lat kupił bym sobie takiego pięknego #!$%@?, ale bym miał w nim respect u normictwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
mitsu produkuje to krew mnie zalewa XD


@Hanys354: ( ͡° ʖ̯ ͡°) lancer VIII chyba ostatnie fajne auto mitsu. Pomyśleć że w latach 90 mitsu oznaczało zajebistość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
najbardziej to chyba z tamtych mi się podobało Volvo V40


@vlodek2532: obstawiałem alfę 159, ten płaski ścięty tył akurat mi się bardzo podoba w kombi, przypomina mi trochę nissana stagea. Ta niska linia szyby trochę psuje linię, bo jest niżej niż szyby, ale to nie jest aż taki detal imo. Powiedziałbym nawet że kombi ma ładniejszy tył niż sedan który w galancie jest chyba słabszym punktem