Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzyu: kurde, 5k, jak mnie pamięć nie myli? 2.5 v6 zgazowane, trochę spurchlałe (wiadomo, lata robią swoje), ale w dobrej wersji, skórka i inne bajery w środku. Oczywiście już poszło, ale starocie to tani sposób na coś interesującego pod maską typu właśnie v6 albo v8 (dla nieco bogatszych, ale to wciąż niskie koszta, a już w porównaniu do obecnych v8 to jak za darmo, nic, tylko brać, robić i gazować). No
@buczubuczu: a to na pewno nie ten, tutaj dobrze wypasiony, ale siedzenia welurowe i w sumie był za 4,5k i w sumie kupiłem jakieś 2-3 godziny po wystawieniu
@DamianooTrucker: aaa, no tak, to wszystko w prądzie, automatyczna klima, tempomat, brakuje tylko skórzanych foteli z elektryczną regulacją i przede wszystkim z podtlenkiem biedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vlodek2532: Panie, proszę mi nie obrażać Galanta w kombi, dobre? Moim zdaniem jedyne czego mu brakuje to jakieś przetłoczenia na bokach. Ogółem wygląda tak, jak powinien wyglądać Accord VII w kombi, z wy nie być aż tak szkaradny. A z brzydkich kombi z tamtych czasów, to zdecydowanie Peżo 206, Corolla VIII, Lancer VII i Primera III (chociaż te dwa już się raczej łapały na końcówkę produkcji Galanta)
@Ark00: Zanim przejdę do silników, pamiętaj, że progi to coś co w 406 nie istnieje- znikają szybciej niż wypłata rasowego alkoholika. Co do silników- benzyny masz 1.6, której i tak raczej nie znajdziesz, totalne golasy bez klimy etc ją mają, potem polecana często 1.8, jakieś 110 czy 112 koni to ma, fajnie chodzi z gazem (pali 12l lpg). Potem 2.0 chyba 132 i 136- jest spoko, i 2.0 HPI na bezpośrednim
Zanim przejdę do silników, pamiętaj, że progi to coś co w 406 nie istnieje- znikają szybciej niż wypłata rasowego alkoholika


@ZlodziejBilonownic: o panie, z takich ogólnych opinii o pugach (nigdy żadnego nie miałem) to raczej blaszka była spoko, coś musieli skopać, skoro tak te progi ruda zjada.

2.9/3.0 V6


@ZlodziejBilonownic: to w sedanie też było czy tylko w coupe?

1.9TD 90 i 2.1TD 110- oba "na pompie". Polift (lift był
@Ark00: No z tymi progami w 406 to serio jest dramat, KAŻDY sedan i kombi ma je albo zeżarte, albo robione, nie ma opcji inaczej. V6 były najczęściej w coupe, ale w sedanie i kombi też je możesz spotkać, tylko znacznie rzadziej. Co do przedliftowych diesli nic nie powiem, bo nie wiem, ten mój najsłabszy HDi jest dość "niezajebywalnym" silnikiem, a i ta mocniejsza odmiana pomijając "udogodnienia" w postaci dwumasy i