Wpis z mikrobloga

@dareckidarek: gdyby nie podobne okoliczności to w życiu by mi się katalizatora wymieniać nie opłacało, a tak cyk, autko doinwestowane, jedyne w Polsce z katalizatorem, bo nikomu się nie opłaca XDDDD
  • Odpowiedz
@Harry19911 Ja kupilem rok temu 25 letniego Forda z zerową wiedzą o mechanice. Aktualnie remontuje w nim samodzielnie automatyczną skrzynię biegów :D
Nigdy nie sądziłem że zajaram sie mechaniką
  • Odpowiedz
  • 6
@Harry19911 Właśnie jest na odwrót bo w starym aucie dużo rzeczy naprawisz samemu a nowszym z każdą pierdołą trzeba latać do serwisu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Harry19911: Tak, albo szukać w całym kraju świętego graala, czyli mechanika:
-który nie zrobi w wała
-który nie zedrze
-który nie ma terminów na Q4 2022
Jestem za biedny żeby tracić tyle czasu i nerwów na auto, więc biorę nówkę w leasing, a w leasingu, jak dobrze wiemy od wąsatych januszy- auto jest za darmo i się za nie nie płaci ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
Wymieniam wszystko co się da.


@PennerBlack: no to grubo. Jak oceniasz, ile czasu tak około Ci to zajęło w sumie? Ile kosztowały części? Rozumiem, że uczyłeś się z youtuba? Opłacało się w ogóle, przecież 25 lat to już pewnie zgnity.

Problem z takimi naprawami dla mnie jest taki, że nie za bardzo mam gdzie to robić - mieszkam w bloku bez dostępu do prądu/światła. W lato wymieniałem chłodnicę i termostat
  • Odpowiedz